Nawigacja
Strony Polecane
Zespół Szkół Katolickich

Fotografia Sieradz
www.sesyjnie.pl


Powitanie
Witamy na Stronie Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej.
Parafia posiada pomieszczenia do wynajęcia dla placówek naukowo-dydaktycznych oraz na inne cele.

17.04.2015 - 150 rocznica urodzin Świętej Urszuli

W dniu dzisiejszym - 17 kwietnia obchodzimy 150 rocznicę urodzin Patronki Sieradza i Patronki Naszej Parafii - Świętej Urszuli Ledóchowskiej. Z tej okazji młodzież uczestniczyła w uroczystej Mszy Świętej zanosząc modlitwy za pośrednictwem naszej Patronki.


Po Mszy Świętej zgromadziliśmy się przy pomniku Świętej Urszuli aby uczcić Ją słowno-muzycznym programem i złożeniem kwiatów u stóp naszej Świętej.

GALERIA


17.04.2015r. - Konkurs Motoryzacyjny

17.04.2015r. Już jak co roku odbył się w naszej parafii konkurs motoryzacyjny przygotowany przez WORD oraz Policję. Uczestnicy konkursu walczyli o nagrody pokazując swoje umiejętności jazdy skuterem i samochodem na wyznaczonej trasie. Rywalizacja i zabawa była świetna.

GALERIAKościół w obiektywie 360

Kościół w obiektywie 360

Od dziś w zakładce "Kościół 360" będą się pojawiać panoramy sferyczne związane z naszym Kościołem. Zapraszamy do oglądania.
Wigilia Paschalna

"Noc paschalną rozjaśnia zmartwychwstały Chrystus. Jest to naprawdę Wielka Noc, bo w niej oceniamy w sposób sakramentalny najważniejsze wydarzenie w dziejach świata i ludzkości, jakim było przejście, czyli pascha, ze śmierci do nowego życia przez zmartwychwstanie..."

GALERIA


Triduum Paschalne - Wielka Sobota, poświęcenie pokarmów

WIELKA SOBOTA - Poświęcenie pokarmów


Dziś od godziny 9.00 święciliśmy pokarmy w poszczególnych wioskach i w kościele. Poświęcenie pokarmów odbywało się co 20 minut i zakończyło się o godzinie 15. Zapraszamy również na godzinę 22 na Liturgię Wielkiej Soboty i Procesję Rezurekcyjną.GALERIA

ZSK - nabór
Drodzy Rodzice i Uczniowie. Informujemy, że przyjmujemy zapisy do wszystkich klas szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i liceum dla dorosłych. Chętnych prosimy o składanie podań w sekretariacie szkoły.
Odwiedziny gości
Dziś:49
Wczoraj:1,290
W tym tygodniu:1,339
W tym miesiącu:26,848
W tym roku:142,305
Wszystkich:861,064