Nawigacja
Strony Polecane
Zespół Szkół Katolickich

Fotografia Sieradz
www.sesyjnie.pl


Powitanie
Witamy na Stronie Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej.
Parafia posiada pomieszczenia do wynajęcia dla placówek naukowo-dydaktycznych oraz na inne cele.

Wielki Post - Środa Popielcowa

W środę Popielcową w naszej Parafii Msze Święte z posypaniem głów popiołem na znak naszej małości, będą odprawione o godzinie - 8.00, 10.00, 16.00 i 18.00. Wszystkich serdecznie zapraszamy do udziału w Drodze Krzyżowej, która będzie zawsze odprawiana o godzinie 17.30 w każdy piątek. Zapraszamy również na Nabożeństwo Gorzkich Żali, które będzie o 16.45 w każdą niedzielę.


Zespół Szkół Katolickich - spot reklamowy

Zespół Szkół Katolickich. DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ !!!

Hanna Putyńska i Jan Świniarski z kl. 6 KSP z pomocą pani Oli z Naszego Radia, nagrali spot reklamowy naszej szkoły. Pani Ola, pochwaliła uczniów i stwierdziła, „ze nawet z liceów jak przychodzą, to gorzej im wychodzi, bo słychać zdenerwowanie w głosie, a u naszych spokój:)”

 Zespół Szkół Katolickich - "Ferie na Sportowo"

Ferie na Sportowo

Serdecznie zapraszamy na zajęcia sportowe w czasie ferii zimowych.

Zajęcia będą odbywały się codziennie przez dwa tygodnie, w godz. 10.00-12.00, na hali sportowej Zespołu Szkół Katolickich, nauczyciel prowadzący p. Grzegorz Andryszczak.


Zakończenie wizyty Duszpasterskiej

Po zakończeniu Wizyty Duszpasterskiej składamy wszystkim Parafianom serdeczne podziękowanie za miłe przyjęcie, szczerą rozmowę i złożone ofiary.

Efektem tegorocznej Kolędy są dwa listy skierowane od Jezusa Chrystusa do każdego z nas.

List-1, List-1a, List-2


Życzenia Świąteczne

Drodzy Parafianie

Niech ten biały opłatek, którym przełamiecie się w czasie Wigilijnej wieczerzy, będzie znakiem Bożej obecności w życiu każdego z Was, a jednocześnie gestem miłości i życzliwości wobec tych, z którymi do stołu siądziecie. Niech Boże Dzieciątko, Nadzieja człowieka i świata znajdzie w nas serca czyste, otwarte i pełne miłości. Niech Bóg, który wybrał Rodzinę jako miejsce swego przebywania, darzy Was zdrowiem, radością, miłością i pokojem, niezachwianą wiarą i nadzieją oraz błogosławi w każdym dniu Nowego Roku.

Z kapłańskim błogosławieństwem - Duszpasterze parafii Św. Urszuli Ledóchowskiej.

ugg schuhe canada goose herren canada goose sale parajumpers jacke barbour jacke woolrich jacken ugg schweiz canada goose jacke parajumpers schweiz parajumpers outlet barbour schweiz canada goose schweiz
ZSK - nabór
Drodzy Rodzice i Uczniowie. Informujemy, że przyjmujemy zapisy do wszystkich klas ośmioletniej szkoły podstawowej, liceum i liceum dla dorosłych. Chętnych prosimy o składanie podań w sekretariacie szkoły.
Odwiedziny gości
Dziś:4,269
Wczoraj:6,722
W tym tygodniu:30,625
W tym miesiącu:97,516
W tym roku:149,771
Wszystkich:3,012,022