Nawigacja
Strony Polecane
Zespół Szkół Katolickich

Fotografia Sieradz
www.sesyjnie.pl


Powitanie
Witamy na Stronie Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej.
Parafia posiada pomieszczenia do wynajęcia dla placówek naukowo-dydaktycznych oraz na inne cele.

26.07.2015r. Poświęcenie pojazdów

26 Lipca przez cały dzień po każdej Mszy Świętej w parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej odbyła się uroczystość poświęcenia pojazdów. Każdy kierowca otrzymał pamiątkowy różaniec. Na poświęcenie pojazdów przybyło wielu Parafian i Gości z sąsiednich parafii.

GALERIAPostęp prac przy Malowaniu Kościoła

Obrazy newsów: sztukateria2.jpg

Więcej w GALERII


50 rocznica powstania OSP Wiechucice

28 czerwca o godzinie 13:30 w naszej świątyni parafialnej została odprawiona uroczysta Msza Święta z racji 50  rocznicy powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Wiechucicach. Po wygłoszonej homilii skierowanej do wszystkich Druhów Strażaków nastąpiło uroczyste poświęcenie sztandaru. W uroczystości tej uczestniczyli zaproszeni Strażacy z okolicy Sieradza ze swoimi pocztami sztandarowymi.

Zdjęcie zaczerpnięte z portalu www.nasze.fmZmiany personalne 2015

28 czerwca Wspólnota Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej uroczyście pożegnała Księdza Radosława Cyrułowskiego po pięciu latach Jego pracy wikariuszowskiej, składając mu najlepsze życzenia na trud Jego pracy proboszczowskiej w parafii św. Doroty w Grochowach.

5 lipca przywitamy w naszej parafii Księdza Bartosza Jana Andrzejewskiego jako nowego Wikariusza, który będzie kontynuował pracę ustępującego Księdza Radosława. Życzymy Księdzu Bartkowi aby w naszej parafii czuł się jak najlepiej i mógł realizować ideały zdobyte przez 6 lat pobytu w seminarium.04.06.2015r. Boże Ciało

04 Czerwca przeżywaliśmy Uroczystość Bożego Ciała. Uroczysta Procesja do ołtarzy wyruszyła po Mszy Świętej o godzinie 12.00.

GALERIA

ZSK - nabór
Drodzy Rodzice i Uczniowie. Informujemy, że przyjmujemy zapisy do wszystkich klas szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i liceum dla dorosłych. Chętnych prosimy o składanie podań w sekretariacie szkoły.
Odwiedziny gości
Dziś:416
Wczoraj:2,289
W tym tygodniu:5,550
W tym miesiącu:51,427
W tym roku:345,644
Wszystkich:1,064,403