Nawigacja
Strony Polecane
Zespół Szkół Katolickich

Fotografia Sieradz
www.sesyjnie.pl


Powitanie
Witamy na Stronie Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej.
Parafia posiada pomieszczenia do wynajęcia dla placówek naukowo-dydaktycznych oraz na inne cele.

Pielgrzymka do Włoch

W każdej Diecezji w całej Polsce organizowane są pielgrzymki narodowe do Rzymu. Z naszej parafii jest również organizowana pielgrzymka do Włoch od 09 do 17 października. Zapisywać można się w Zakrystii i Kancelarii Parafialnej

PLAN PIELGRZYMKI50-lecie powstania Straży Pożarnej z Bogumiłowa

9 Lipca Straż Pożarna z Bogumiłowa obchodziła Jubileusz pięćdziesięciolecia Jej powstania. Na uroczystą Mszę Świętą, której przewodniczył Kapelan Strażaków Ksiądz Prałat Grzegorz Drzewiecki przybyło wiele jednostek Straży Pożarnej, przedstawicieli Władz i mieszkańców.

GALERIA


24.06.2016 Święto Narodzenia Jana Chrzciciela

24 czerwca obchodziliśmy Święto narodzenia Jana Chrzciciela. Z okazji Święta Patronalnego Księdza Proboszcza otoczyliśmy Go modlitwą, a liczne delegacje składając życzenia wręczały na Jego ręce kwiaty.

GALERIA


Zespół Szkół Katolickich - Piknik Rodzinny

W sobotę, 11 czerwca, na placu przed szkołą odbył się po raz drugi piknik rodzinny zorganizowany z inicjatywy Rady Rodziców ZSK. W przygotowania zaangażowała się cała społeczność szkolna: rodzice, pani dyrektor, uczniowie i nauczyciele, dzięki czemu w programie imprezy znalazły się takie atrakcje jak loteria fantowa, konkurs talentów, konkurencje sportowo – rekreacyjne (w tym np. na rzut kaloszem na odległość), występ szkolnej grupy teatralnej. Można było obejrzeć z bliska samochód strażacki, posiedzieć na policyjnym motocyklu lub motorze Sieradzkiej Grupy Motocyklowej, zjeść pyszne ciasto, pizzę lub kiełbaskę z grilla.

GALERIA


29.05.2016 I Komunia Święta

29 Maja o godzinie 12 tradycyjnie jak co roku w ostatnią niedziele odbyła się Pierwsza Komunia Święta. Przygotowaniem dzieci do I Komunii Świętej zajmowała się Siostra Dorota Kędziora. Dzieci w skupieniu i z wielkim przeżyciem przyjęły Chrystusa do swojego serca.

ZSK - nabór
Drodzy Rodzice i Uczniowie. Informujemy, że przyjmujemy zapisy do wszystkich klas szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i liceum dla dorosłych. Chętnych prosimy o składanie podań w sekretariacie szkoły.
Odwiedziny gości
Dziś:16
Wczoraj:512
W tym tygodniu:16
W tym miesiącu:35,049
W tym roku:368,479
Wszystkich:1,699,675