Nawigacja
Strony Polecane
Zespół Szkół Katolickich

Fotografia Sieradz
www.sesyjnie.pl


Powitanie
Witamy na Stronie Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej.
Parafia posiada pomieszczenia do wynajęcia dla placówek naukowo-dydaktycznych oraz na inne cele.

Pielgrzymka Wilno-Sokółka

Nasi Pielgrzymi przebywając od 13 do 16 października w Wilnie, Trokach i Sokółce, nie tylko oddawali Cześć Bogu przez modlitwę ale również podziwiali piękno architektury i okolic, które dał nam w swoim stwórczym akcie dobry Bóg.

Oto kilka zdjęć z tej pięknej wyprawy, w której należy podkreślić Pierwszy Cud Eucharystyczny w Sokółce w naszej Ojczyźnie

GALERIA

Obrazy newsów: wilno_sokolka_480.jpg


Wilno - Sokółka

W dniach 13-16 października 2014 roku. Z Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej odbyła się Pielgrzymka do Wilna i Sokółki.


Relikwiarz

Podczas pielgrzymki do Wilna-Sokółki, jeden z uczestników wraz z Żoną Ireną, mieszkańcy Świętej Katarzyny ufundowali jako wotum dziękczynne dla Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej piękny Relikwiarz, za który jesteśmy ogromnie wdzięczni.

Bóg zapłać.

Obrazy newsów: relikwiarz.jpg

Obrazy newsów: relikwiarz1.jpgWilno - Sokółka. Informacja

"Wszystkich uczestników pielgrzymki Wilno - Sokółka informujemy, że wymiana walut będzie możliwa w kantorach na granicy."

Ks. Jan

Wyjazd w poniedziałek 13 października o godzinie 5.00 z Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej (z pod Kościoła)


Zebranie Pielgrzymkowe

Zebranie pielgrzymkowe osób wyjeżdżających do WILNO-TROK- SOKÓŁKA odbędzie się 05 października o godzinie 17.00 w świetlicy szkolnej

Wirtualna Wycieczka
ZSK - nabór
Drodzy Rodzice i Uczniowie. Informujemy, że przyjmujemy zapisy do wszystkich klas szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i liceum dla dorosłych. Chętnych prosimy o składanie podań w sekretariacie szkoły.
Odwiedziny gości
Dziś:946
Wczoraj:610
W tym tygodniu:3,149
W tym miesiącu:28,955
W tym roku:445,723
Wszystkich:611,647