Nawigacja
Strony Polecane
Zespół Szkół Katolickich

Fotografia Sieradz
www.sesyjnie.pl


Powitanie
Witamy na Stronie Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej.
Parafia posiada pomieszczenia do wynajęcia dla placówek naukowo-dydaktycznych oraz na inne cele.

Pielgrzymki organizowane przez naszą parafię.

PIELGRZYMKI ORGANIZOWANE PRZEZ PARAFIĘ ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ:

Pielgrzymka do Ziemi Świętej - Wrzesień 2019


Polska pod Krzyżem

Polska Pod KrzyżemŚwięty Krzysztof

Święto św. Krzysztofa


Oczekując na święto św. Krzysztofa patrona kierowców po każdej mszy świętej poświęciliśmy pojazdy naszych parafian i wszystkich gości, wręczając im drobny upominek.


Poświęcenie Krzyża ul. Sadowa i Łabędzia

Poświęcenie Krzyża 

Na apel ks. Biskupa o szanowaniu Krzyża, mieszkańcy ul. Sadowej i Łabędziej odpowiedzieli zrobieniem nowego krzyża, który uroczyście z licznymi wiernymi poświęciliśmy podczas mszy świętej.

GALERIA 


Pielgrzymka do Gietrzwałdu na Dzień Pokutny

Pielgrzymka do Gietrzwałdu na Dzień Pokutny

 

1 lipca z naszej parafii wyruszyła pielgrzymka autokarowa do Gietrzwałdu na dzień pokutny. Był to pierwszy taki dzień organizowany w ramach pokuty za grzechy przeciwko życiu, dzieciom i rodzinie. Przygotowując się na Jubileusz Dwóch Tysięcy lat Odkupienia przez najbliższe 14 lat rozważane będą stacje Drogi Krzyżowej Pana Jezusa. Stąd pierwszy dzień pokutny w Gietrzwałdzie przeżywaliśmy pod hasłem: "Sąd Piłata".

Mieliśmy możliwość uczestniczyć w Drodze Krzyżowej, Mszy Świętej, której przewodniczył ks. prof. Tadeusz Guz, a także różańcu połączonym z tradycyjnymi śpiewami pasyjnymi oraz konferencji wspomnianego ks. Guza i nabożeństwie wynagradzającym ku czci Najdroższej Krwi Chrystusa. Po zakończonych uroczystościach każdy miał czas na osobistą modlitwę, wyciszenie i zwiedzanie miejsca Objawień Matki Bożej. Dzień ten przeżyliśmy intensywnie, lecz z wielką radością i duchowym ubogaceniem.

GALERIA

ZSK - nabór
Drodzy Rodzice i Uczniowie. Informujemy, że przyjmujemy zapisy do wszystkich klas ośmioletniej szkoły podstawowej, liceum i liceum dla dorosłych. Chętnych prosimy o składanie podań w sekretariacie szkoły.
Odwiedziny gości
Dziś:5,378
Wczoraj:6,833
W tym tygodniu:34,478
W tym miesiącu:141,048
W tym roku:1,034,065
Wszystkich:4,898,989