Nawigacja
Strony Polecane
Zespół Szkół Katolickich

Fotografia Sieradz
www.sesyjnie.pl


Powitanie
Witamy na Stronie Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej.
Parafia posiada pomieszczenia do wynajęcia dla placówek naukowo-dydaktycznych oraz na inne cele.

17.10.2016r. Powrót Pielgrzymów z Włoch

Pielgrzymka do Włoch - powrót Pielgrzymów.

W dniach od 09 do 17 października z Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej odbyła się pielgrzymka dziękczynna z okazji Nadzwyczajnego Roku Miłosierdzia i spotkania Światowych Dni Młodzieży. Grupa Sieradzkich Pielgrzymów była urzeczona, że nie tylko mogła być w Watykanie, zwiedzić Rzym ale również odwiedzić San Giovanni Rotondo dziękując Ojcu Pio za Jego nieustanną opiekę. Pokłoniliśmy się również Świętemu Michałowi Archaniołowi, oddaliśmy cześć obliczu Chusty znajdującej się w Manopello. W drodze powrotnej nawiedziliśmy również Florencję, San Marino i Padwę. Wszyscy uczestnicy pielgrzymki byli zachwyceni duchem modlitwy i poznaniem nowych miejsc, w których mogli powierzyć wszystkie swoje sprawy tym wielkim Orędownikom.

GALERIA


08.09.2016r. ZSK - Pielgrzymka do Charłupii Małej

Tradycyjnie jak co roku, nasza szkoła wraz z Parafianami udała się pieszą pielgrzymką do Sanktuarium Księżnej Sieradzkiej w Charłupii Małej, aby przeżywać tam Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

GALERIA


Wyposażenie Procesyjne i Ołtarzowe

Dzięki ofiarności jednej z Rodzin, do naszego Kościoła zakupione zostało całe wyposażenie Procesyjne i Ołtarzowe. Koszt zakupionych rzeczy wynosi około 10 tys. zł. Za dar i chojne serce Rodziny z osiedla Hetmańskiego składamy serdeczne Bóg Zapłać.
Światowe Dni Młodzieży 2016 - Dzień Drugi - Czuwanie

Czuwanie

GALERIA


Światowe Dni Młodzieży 2016 - Dzień Drugi

"Zajęcie stanowiska"

"Oczekujemy już Ojca Świętego na czuwanie modlitewne. Jesteśmy dość blisko Ołtarza"

GALERIA

ZSK - nabór
Drodzy Rodzice i Uczniowie. Informujemy, że przyjmujemy zapisy do wszystkich klas szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i liceum dla dorosłych. Chętnych prosimy o składanie podań w sekretariacie szkoły.
Odwiedziny gości
Dziś:769
Wczoraj:462
W tym tygodniu:769
W tym miesiącu:28,056
W tym roku:509,381
Wszystkich:1,840,577