Nawigacja
Strony Polecane
Zespół Szkół Katolickich

Fotografia Sieradz
www.sesyjnie.pl


Powitanie
Witamy na Stronie Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej.
Parafia posiada pomieszczenia do wynajęcia dla placówek naukowo-dydaktycznych oraz na inne cele.

11.11.2014 Dzień Niepodległości

Z okazji odzyskania niepodległości przez Polskę 11 listopada 1918 roku, po 123 latach niewoli, staramy się pamiętać o Tych, którzy walczyli o niepodległość. Dlatego Zespół Szkół Katolickich przygotował w naszej Parafii Ognisko Patriotyczne, na którym zebrało się wielu ludzi śpiewając pieśni patriotyczne.

GALERIA

Obrazy newsów: ognisko_patriotyczne2014_480.jpg


Wszystkich Świętych oraz dzień Zaduszny

W sobotę 1 listopada przypadał dzień Wszystkich Świętych, a w niedzielę 2 listopada - dzień zaduszny - wspomnienie wszystkich Wiernych Zmarłych

Oto panorama Cmentarza.

Obrazy newsów: cmentarz480.jpg

oraz galeria zdjęć

Obrazy newsów: cmentarz2014_480.jpgPielgrzymka Wilno-Sokółka

Nasi Pielgrzymi przebywając od 13 do 16 października w Wilnie, Trokach i Sokółce, nie tylko oddawali Cześć Bogu przez modlitwę ale również podziwiali piękno architektury i okolic, które dał nam w swoim stwórczym akcie dobry Bóg.

Oto kilka zdjęć z tej pięknej wyprawy, w której należy podkreślić Pierwszy Cud Eucharystyczny w Sokółce w naszej Ojczyźnie

GALERIA

Obrazy newsów: wilno_sokolka_480.jpg


Wilno - Sokółka

W dniach 13-16 października 2014 roku. Z Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej odbyła się Pielgrzymka do Wilna i Sokółki.


Relikwiarz

Podczas pielgrzymki do Wilna-Sokółki, jeden z uczestników wraz z Żoną Ireną, mieszkańcy Świętej Katarzyny ufundowali jako wotum dziękczynne dla Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej piękny Relikwiarz, za który jesteśmy ogromnie wdzięczni.

Bóg zapłać.

Obrazy newsów: relikwiarz.jpg

Obrazy newsów: relikwiarz1.jpg


Wirtualna Wycieczka
ZSK - nabór
Drodzy Rodzice i Uczniowie. Informujemy, że przyjmujemy zapisy do wszystkich klas szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i liceum dla dorosłych. Chętnych prosimy o składanie podań w sekretariacie szkoły.
Odwiedziny gości
Dziś:734
Wczoraj:505
W tym tygodniu:1,947
W tym miesiącu:29,756
W tym roku:481,964
Wszystkich:647,888