Nawigacja
Strony Polecane
Zespół Szkół Katolickich

Fotografia Sieradz
www.sesyjnie.pl


Powitanie
Witamy na Stronie Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej.
Parafia posiada pomieszczenia do wynajęcia dla placówek naukowo-dydaktycznych oraz na inne cele.

Pielgrzymki organizowane przez naszą parafię.

PIELGRZYMKI ORGANIZOWANE PRZEZ PARAFIĘ ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ:

Pielgrzymka do Ziemi Świętej - Wrzesień 2019Plan Rekolekcji Wielkopostnych

PLAN REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH
Remont schodów kościelnych

W naszej parafii rozpoczęto pracę nad nowymi schodami do kościoła i zakrystii. Stare schody zaczęły się kruszyć i klinkier, z którego były zrobione zaczął się łuszczyć, w wyniku czego zaczęły powstawać dziury, a w czasie zimy mróz porozsadzał spoiny cegieł, które zaczęły odpadać. Obecne schody robione są z granitu i mamy nadzieję, że będą służyć przez pokolenia.


GALERIA


Czas Wielkiego Postu

Środa Popielcowa rozpoczyna czas Wielkiego Postu, który przygotowuje nas na święta Zmartwychwstania Pańskiego, Msze Św. z posypaniem głów popiołem o godz. 8.00, 10.00, 16.00 i 18.00. W sposób szczególny przygotowujemy się na te święta przeżywając Rekolekcje Wielkopostne. Wszystkich serdecznie zapraszamy do udziału w tych rekolekcjach aby godnie zaprosić Chrystusa Zmartwychwstałego do naszego serca.


Zespół Szkół Katolickich - nabór

Drodzy Rodzice i Uczniowie.

Informujemy, że przyjmujemy zapisy do wszystkich klas Ośmioletniej Szkoły Podstawowej, Liceum o profilu Humanistycznym oraz Mundurowym, i  Liceum dla dorosłych. Chętnych prosimy o składanie podań w sekretariacie szkoły.


DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ !!!

ugg schuhe canada goose herren canada goose sale parajumpers jacke barbour jacke woolrich jacken ugg schweiz canada goose jacke parajumpers schweiz parajumpers outlet barbour schweiz canada goose schweiz
ZSK - nabór
Drodzy Rodzice i Uczniowie. Informujemy, że przyjmujemy zapisy do wszystkich klas ośmioletniej szkoły podstawowej, liceum i liceum dla dorosłych. Chętnych prosimy o składanie podań w sekretariacie szkoły.
Odwiedziny gości
Dziś:1,096
Wczoraj:1,829
W tym tygodniu:24,053
W tym miesiącu:81,503
W tym roku:266,455
Wszystkich:4,131,379