Nawigacja
Strony Polecane
Zespół Szkół Katolickich

Fotografia Sieradz
www.sesyjnie.pl


Powitanie
Witamy na Stronie Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej.
Parafia posiada pomieszczenia do wynajęcia dla placówek naukowo-dydaktycznych oraz na inne cele.

Święto Ofiarowania Pańskiego

02 lutego przeżyliśmy Święto Ofiarowania Pańskiego. Dzień ten jest jednocześnie dniem Życia Konsekrowanego, w tym roku wyjątkowo spotkały się - Wielki Jubileusz Miłosierdzia z zakończeniem Roku Życia Konsekrowanego. Podczas uroczystej mszy świętej w naszym kościele, obecne na mszy Siostry Urszulanki wraz z Siostrą Stefanią Chlebicz -  misjonarką z Argentyny odnowiły śluby, a my mieliśmy okazję do złożenia im okolicznościowych życzeń i ofiarować w ich intencji Msze Świętą.

GALERIA


Nowy Rok

Błogosław, Panie ten Rok Nowy

oraz te wszystkie dni co są przed nami.


Wszelkiej pomyślności oraz spełnienia najskrytszych marzeń

w nadchodzącym Nowym Roku

życzą Duszpasterze Naszej Parafii.


27.12.2015 - Sieradz Open 2006

27.12.2015 w hali sportowej Zespołu Szkół Katolickich odbył się piłkarski turniej Sieradz Open 2006. Zwycięzcą turnieju po ciężkim boju okazała się drużyna - Boruta Zgierz pokonując w finale drużynę Mazowia Tomaszów Mazowiecki z wynikiem 1:0

GALERIA


Jasełka W ZSK

Tradycyjne jasełka w wykonaniu dzieci z Katolickiej Szkoły Podstawowej, odbyły się 21.12.2015r. o godz. 19.00 w auli teatralnej Zespołu Szkół Katolickich. Mogli je obejrzeć wszyscy uczniowie wraz z rodzicami oraz nauczyciele i pracownicy szkoły. Występ uczniów z kl. II i III, z udziałem ks. Bartosza, poruszył serca widzów i przypomniał o sensie Świąt Bożego Narodzenia.

Obrazy newsów: jaseka_2015_500.jpg

GALERIA


Życzenia Świąteczne

Obrazy newsów: zyczenia_switeczne_copy.jpg

ZSK - nabór
Drodzy Rodzice i Uczniowie. Informujemy, że przyjmujemy zapisy do wszystkich klas szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i liceum dla dorosłych. Chętnych prosimy o składanie podań w sekretariacie szkoły.
Odwiedziny gości
Dziś:1,651
Wczoraj:1,216
W tym tygodniu:4,262
W tym miesiącu:8,652
W tym roku:54,155
Wszystkich:1,385,351