Nawigacja
Strony Polecane
Zespół Szkół Katolickich

Fotografia Sieradz
www.sesyjnie.pl


Powitanie
Witamy na Stronie Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej.
Parafia posiada pomieszczenia do wynajęcia dla placówek naukowo-dydaktycznych oraz na inne cele.

Zespół Szkół Katolickich

Chcesz wychować swoje dzieci w szkole o wartościach Chrześcijańskich – poślij swoje dziecko do Ośmioletniej Szkoły Podstawowej i Liceum Katolickiego w Zespole Szkół Katolickich. Sieradz, ul. Krakowskie Przedmieście 123a.

CZEKAMY na Ciebie w Sekretariacie Szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00


Powrót Pielgrzymów z Ziemi Świętej

PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ

W dniach od 15 do 22 września odbyła się z Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej pielgrzymka do Ziemi Świętej. Rekolekcje w Ojczyźnie Jezusa odprawiły 34 osoby . Przebywaliśmy w najważniejszych miejscach dla każdego wierzącego człowieka powierzając Bogu nie tylko naszych najbliższych ale całą Ojczyznę i wszystkich, którzy polecali się naszej modlitwie.

GALERIA


Pielgrzymka do Charłupii

Nowy rok szkolny 2017/2018 rozpoczęliśmy, jak wszyscy uczniowie w Polsce, 4 września Mszą Świętą i spotkaniem z wychowawcami w klasach. Tak w pełni jednak sieradzki Katolik rozpoczyna każdy nowy rok szkolny 8 września od pieszej pielgrzymki do Matki Bożej Charłupskiej w Święto Jej Narodzenia, czyli tzw. Matki Boskiej Siewnej. W tym roku również tradycji stało się zadość. Wędrowali wszyscy uczniowie, łącznie z katechetami, nauczycielami i rodzicami, aby podziękować Matce Bożej za udane wakacje i prosić o nowe łaski w nowym roku szkolnym. Pogoda była nienajgorsza, nastroje dobre, w drodze towarzyszyła nam modlitwa i śpiew.

GALERIAPielgrzymka do Lwowa

PIELGRZYMKA DO LWOWA

Wyjazd do Lwowa o godzinie 06:00, z parkingu Szkolnego.

UWAGA!!!

Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapraszamy.Gdyńska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

Dnia 08 sierpnia przywitaliśmy w naszej parafii Pielgrzymów, którzy uczestniczą w Gdyńskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę.


ugg schuhe canada goose herren canada goose sale parajumpers jacke barbour jacke woolrich jacken ugg schweiz canada goose jacke parajumpers schweiz parajumpers outlet barbour schweiz canada goose schweiz
ZSK - nabór
Drodzy Rodzice i Uczniowie. Informujemy, że przyjmujemy zapisy do wszystkich klas ośmioletniej szkoły podstawowej, liceum i liceum dla dorosłych. Chętnych prosimy o składanie podań w sekretariacie szkoły.
Odwiedziny gości
Dziś:1,283
Wczoraj:1,100
W tym tygodniu:4,625
W tym miesiącu:28,691
W tym roku:685,294
Wszystkich:2,669,860