Nawigacja
Strony Polecane
Zespół Szkół Katolickich

Fotografia Sieradz
www.sesyjnie.pl


Powitanie
Witamy na Stronie Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej.
Parafia posiada pomieszczenia do wynajęcia dla placówek naukowo-dydaktycznych oraz na inne cele.
Chętnych na wyjazd pielgrzymkowy do Meksyku w dniach 15.10 - 26.10.2017r. Prosimy o zapisywanie się w kancelarii parafialnej.
Zapisy przyjmujemy do 28 lutego
jest jeszcze kilka wolnych miejsc

Nabór ZSK

Drodzy Rodzice i Uczniowie. Informujemy, że przyjmujemy zapisy do wszystkich klas ośmioletniej szkoły podstawowej, liceum i liceum dla dorosłych. Chętnych prosimy o składanie podań w sekretariacie szkoły.


Zespół Szkół Katolickich - Rekrutacja

ZESPÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH - REKRUTACJA

Więcej informacji - www.zsksieradz.com

Znajdź nas na facebooku - Zespół Szkół Katolickich


Relikwie Świętego Jana Pawła II

Relikwie Świętego Jana Pawła II

Obrazy newsów: relikwiejp2.jpg

Dzięki staraniom Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej, do naszego Kościoła będą przywiezione Relikwie Świętego Jana Pawła II przez osobistego Sekretarza Papieża Jana Pawła II. Wszystkich zainteresowanych tą uroczystością, i tych którzy chcą włączyć się czynnie w organizację tego wydarzenia serdecznie zapraszamy do zakrystii lub kancelarii parafialnej.

z pozdrowieniami Duszpasterze Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej


Życzenia Swiąteczne

Drodzy Parafianie

Niech ten biały opłatek, którym przełamiecie się w czasie Wigilijnej wieczerzy, będzie znakiem Bożej obecności w życiu każdego z Was, a jednocześnie gestem miłości i życzliwości wobec tych, z którymi do stołu siądziecie. Niech Boże Dzieciątko, Nadzieja człowieka i świata znajdzie w nas serca czyste, otwarte i pełne miłości. Niech Bóg, który wybrał Rodzinę jako miejsce swego przebywania, darzy Was zdrowiem, radością, miłością i pokojem, niezachwianą wiarą i nadzieją oraz błogosławi w każdym dniu Nowego Roku.

Z kapłańskim błogosławieństwem - Duszpasterze parafii Św. Urszuli Ledóchowskiej.


Życzenia od Pielgrzymów

ugg schuhe canada goose herren canada goose sale parajumpers jacke barbour jacke woolrich jacken ugg schweiz canada goose jacke parajumpers schweiz parajumpers outlet barbour schweiz canada goose schweiz
ZSK - nabór
Drodzy Rodzice i Uczniowie. Informujemy, że przyjmujemy zapisy do wszystkich klas ośmioletniej szkoły podstawowej, liceum i liceum dla dorosłych. Chętnych prosimy o składanie podań w sekretariacie szkoły.
Odwiedziny gości
Dziś:175
Wczoraj:1,546
W tym tygodniu:5,328
W tym miesiącu:31,075
W tym roku:96,080
Wszystkich:2,080,646