Nawigacja
Strony Polecane
Zespół Szkół Katolickich

Fotografia Sieradz
www.sesyjnie.pl


Powitanie
Witamy na Stronie Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej.
Parafia posiada pomieszczenia do wynajęcia dla placówek naukowo-dydaktycznych oraz na inne cele.

Malowanie Kościoła

10 maja  była w naszym Kościele Komisja budowlana z Kurii z Księdzem Biskupem na czele. Komisja nie zgłosiła żadnych uwag w sprawie malowania naszego Kościoła wobec tego w poniedziałek rozpoczęły się dalsze prace przy malowaniu Kościoła. Pierwsze zdjęcia nowo malowanej Świątyni możemy zobaczyć w galerii i chętnych prosimy o włączanie się w pomoc w malowaniu Kościoła.

GALERIA


30.04 - 03.05.2015 Ogólnopolskie Dni Wspólnoty Eucharystycznego Ruchu Młodych

W dniach od 30 kwietnia do 3 maja w naszej parafii w Zespole Szkół Katolickich odbywał się zjazd młodzieży z Eucharystycznego Ruchu Młodych z całej Polski.


Zgromadziło się około 210 osób, które wielbiąc Boga również modliło się w intencji Światowych Dni Młodzieży


GALERIA


Ogólnopolskie Dni Wspólnoty Eucharystycznego Ruchu Młodych

30 kwietnia w naszej parafii rozpoczęły się "Ogólnopolskie Dni Wspólnoty Eucharystycznego Ruchu Młodych"

GALERIA


Eucharystyczny Ruch Młodych

Od 30 kwietnia do 3 maja w naszej parafii, w Zespole Szkół Katolickich będziemy gościć młodzież z Eucharystycznego Ruchu Młodych z całej Polski. Zgromadzi się około 210 osób, które wielbiąc Boga będą również modlić się w intencji Światowych Dni Młodzieży. Wszystkich zainteresowanych prosimy o włączenie się w program tej wspólnoty, który wywieszony jest w gablocie przy wyjściu z kościoła.

Obrazy newsów: ruch1.jpg

Obrazy newsów: ruch2.jpg


17.04.2015 - 150 rocznica urodzin Świętej Urszuli

W dniu dzisiejszym - 17 kwietnia obchodzimy 150 rocznicę urodzin Patronki Sieradza i Patronki Naszej Parafii - Świętej Urszuli Ledóchowskiej. Z tej okazji młodzież uczestniczyła w uroczystej Mszy Świętej zanosząc modlitwy za pośrednictwem naszej Patronki.


Po Mszy Świętej zgromadziliśmy się przy pomniku Świętej Urszuli aby uczcić Ją słowno-muzycznym programem i złożeniem kwiatów u stóp naszej Świętej.

GALERIA

ZSK - nabór
Drodzy Rodzice i Uczniowie. Informujemy, że przyjmujemy zapisy do wszystkich klas szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i liceum dla dorosłych. Chętnych prosimy o składanie podań w sekretariacie szkoły.
Odwiedziny gości
Dziś:1,804
Wczoraj:1,761
W tym tygodniu:5,445
W tym miesiącu:53,793
W tym roku:215,444
Wszystkich:934,203