Nawigacja
Strony Polecane
Zespół Szkół Katolickich

Fotografia Sieradz
www.sesyjnie.pl


Powitanie
Witamy na Stronie Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej.
Parafia posiada pomieszczenia do wynajęcia dla placówek naukowo-dydaktycznych oraz na inne cele.
tekst alternatywny Informujemy, że są jeszcze 2 miejsca wolne, chętnych prosimy o jak najszybsze zapisanie się. Spotkanie pielgrzymkowe odbędzie się 22.03.2015r. o godzinie 13.00 w świetlicy szkolnej. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Rekolekcje Wielkopostne

Zapraszamy na Rekolekcje Wielkopostne w Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej

Obrazy newsów: rekolekcje2015.jpg


Okres Wielkiego Postu

Trwamy w okresie Wielkiego Postu, czasu przygotowania się do Świętego Triduum Paschalnego. W każdy piątek o godzinie 17.30 przeżywamy Drogę Krzyżową a w niedzielę Nabożeństwo Gorzkich Żali o godzinie 16.30. 6, 7 i 8 marca w naszej Parafii rozpoczynamy szczególny czas przygotowania się do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego przez nasze święte rekolekcje Wielkopostne. W piątek 8 marca będziemy przeżywać dzień spowiedzi, poprzez który oczyścimy nasze serca by z godnością zaprosić Chrystusa do swojego serca.

Obrazy newsów: wielki_post_15.jpg

GALERIA


Czas Wielkiego Postu

Kończą się ferie, czas relaksu dla wielu przemija i powoli zbliżamy się do normalnej pracy.

Dziś Już Tłusty czwartek, delektując się pączkami zbliżamy się do Wielkiego Postu.

W środę Popielcową w naszej Parafii Msze Święte z posypaniem głów popiołem na znak naszej małości, będą odprawione o godzinie - 8.00, 10.00, 16.00 i 18.00. Wszystkich serdecznie zapraszamy do udziału w Drodze Krzyżowej, która będzie zawsze odprawiana o godzinie 17.30 w każdy piątek. Zapraszamy również na Nabożeństwo Gorzkich Żali, które będzie o 16.30 w każdą niedzielę.


Życzenia Świąteczne


Plan rekolekcji adwentowych

Wirtualna Wycieczka
ZSK - nabór
Drodzy Rodzice i Uczniowie. Informujemy, że przyjmujemy zapisy do wszystkich klas szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i liceum dla dorosłych. Chętnych prosimy o składanie podań w sekretariacie szkoły.
Odwiedziny gości
Dziś:420
Wczoraj:1,556
W tym tygodniu:6,016
W tym miesiącu:7,719
W tym roku:63,970
Wszystkich:782,729