Nawigacja
Strony Polecane
Zespół Szkół Katolickich

Fotografia Sieradz
www.sesyjnie.pl


Powitanie
Witamy na Stronie Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej.
Parafia posiada pomieszczenia do wynajęcia dla placówek naukowo-dydaktycznych oraz na inne cele.

Dla Ciebie Polsko

Dla Ciebie Polsko

11 listopada 2018 r. wraz z OSP Bogumiłów, OSP Wiechucice i Uczniami Zespołu Szkół Katolickich, zgromadziliśmy się o godzinie 12 w naszym parafialnym wieczerniku aby podziękować za sto lat niepodległości w uroczystej Mszy Świętej. sprawowanej w intencji Ojczyzny. Po wejściu do świątytni wszyscy  odśpiewali Hymn Polski i uczestniczyli w koncelebrowanej Mszy Świętej.

GALERIA


Turniej Ministrancki - 03.11.2018

03.11.2018r. w hali Zespołu Szkół Katolickich w Sieradzu odbył się Turniej Dekanalny, w którym udział brali Ministranci.

GALERIA


Ogniska Patriotyzmu listopada 2018r. zaproszenie

"OGNISKA PATRIOTYZMU"


Zespół Szkół Katolickich przy Parafii Rzymskokatolickiej Świętej Urszuli Ledóchowskiej w Sieradzu

serdecznie zaprasza Na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych przy ognisku, w ramach Ogólnopolskiej akcji OGNISKA PATRIOTYZMU

Ognisko odbędzie się 11 listopada 2018r o godz. 18.00 przy Zespole Szkół Katolickich ul. Krakowskie Przedmieście 123A


Wszystkich Świętych

1 Listopada - Wszystkich Świętych

Dzień 1 listopada to dzień Uroczystości Wszystkich Świętych. W tym dniu radujemy się z niezliczonej ilości Świętych i Błogosławionych. Gromadząc się na Mszy Świętej dziękujemy Bogu za Jego wielkie miłosierdzie i za Tych, którzy wstawiają się u Niego za nami.
Zespół Szkół Katolickich - Pasowanie na Ucznia

Pasowanie na Ucznia w Zespole Szkół Katolickich

Dnia 24 października odbyło się w naszej szkole bardzo doniosłe wydarzenie. Uroczystość Ślubowania i Pasowania na uczniów klasy pierwszej wzbudziła wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców. 

Zanim pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej przedstawili krótki program artystyczny prezentując tym samym swoje umiejętności.

Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania na sztandar szkoły. Aktu pasowania na uczniów dokonał Ksiądz Dyrektor Jan Witkowski. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów.

Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, mundurki oraz legitymacje szkolne. Nie obyło się bez upominków od przybyłych gości. Na zakończenie wszyscy udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.


 

ugg schuhe canada goose herren canada goose sale parajumpers jacke barbour jacke woolrich jacken ugg schweiz canada goose jacke parajumpers schweiz parajumpers outlet barbour schweiz canada goose schweiz
ZSK - nabór
Drodzy Rodzice i Uczniowie. Informujemy, że przyjmujemy zapisy do wszystkich klas ośmioletniej szkoły podstawowej, liceum i liceum dla dorosłych. Chętnych prosimy o składanie podań w sekretariacie szkoły.
Odwiedziny gości
Dziś:1,538
Wczoraj:2,290
W tym tygodniu:27,460
W tym miesiącu:70,442
W tym roku:70,442
Wszystkich:3,935,366