Nawigacja
Strony Polecane
Zespół Szkół Katolickich

Fotografia Sieradz
www.sesyjnie.pl


Powitanie
Witamy na Stronie Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej.
Parafia posiada pomieszczenia do wynajęcia dla placówek naukowo-dydaktycznych oraz na inne cele.

Przyjęcie Relikwii


15.06.2017 - Boże Ciało

15 Czerwca przeżywaliśmy Uroczystość Bożego Ciała. Uroczysta Procesja do czterech ołtarzy wyruszyła po Mszy Świętej o godzinie 12.00.

GALERIA


Przekazanie Relikwii - Certyfikat


11.06.2017r. Wprowadzenie Relikwii Świętego Jana Pawła II

Wprowadzenie Relikwii Świętego Jana Pawła II


11 czerwca, gościliśmy w naszej parafii dawno oczekiwanego Gościa - Osobistego Sekretarza Świętego Jana Pawła II - Księdza Arcybiskupa Mieczysława Mokrzyckiego. Po długich oczekiwaniach doczekaliśmy się, że nasz wspaniały Gość przybył do nas z Relikwiami Świętego Jana Pawła II i uroczyście wprowadził Je do naszej świątyni. Zgromadzeni licznie parafianie i goście byli pod urokiem osobistego świadectwa  Ksiedza Arcybiskupa z Jego bezpośrednich spotkań z Janem Pawłem II. Po przekazaniu Relikwii Proboszczowi i uroczystej Mszy Świętej, Ksiądz Arcybiskup poświęcił figurę Matki Bożej, którą ofiarowali do naszego Kościoła Pielgrzymi z Św. Katarzyny. Po Uroczystościach w Kościele odbyło się uroczyste ucałowanie Relikwii oraz miłe spotkanie przy słodkim ciastku ze wszystkimi, którzy przyczynili się do zorganizowania przyjęcia Relikwii.

GALERIA


Konserwacja Pomników

KONSERWACJA POMNIKÓW

Przed Przyjęciem Relikwii Jana Pawła II, odnowione zostały wszystkie pomniki i figury znajdujące się wokół kościoła. Po konserwacji i odnowieniu pomniki wróciły do pierwotnego wyglądu jaki miały 15 lat temu.

GALERIA


ugg schuhe canada goose herren canada goose sale parajumpers jacke barbour jacke woolrich jacken ugg schweiz canada goose jacke parajumpers schweiz parajumpers outlet barbour schweiz canada goose schweiz
ZSK - nabór
Drodzy Rodzice i Uczniowie. Informujemy, że przyjmujemy zapisy do wszystkich klas ośmioletniej szkoły podstawowej, liceum i liceum dla dorosłych. Chętnych prosimy o składanie podań w sekretariacie szkoły.
Odwiedziny gości
Dziś:1,273
Wczoraj:1,100
W tym tygodniu:4,615
W tym miesiącu:28,681
W tym roku:685,284
Wszystkich:2,669,850