Nawigacja
Strony Polecane
Zespół Szkół Katolickich

Fotografia Sieradz
www.sesyjnie.pl


Powitanie
Witamy na Stronie Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej.
Parafia posiada pomieszczenia do wynajęcia dla placówek naukowo-dydaktycznych oraz na inne cele.

Pielgrzymka do Lwowa

W dniach od 19 do 22 października, grupa Parafian, do których dołączyli Wrocławianie, przebywała na pielgrzymce w Przemyślu, w którym znajduje się 59 Kościołów i w Lwowie. Przeżycia obecności Polskiej kultury w Lwowie robiły niesamowite wrażenie, gdyż na każdym kroku widać było dzieło Polaków. Odwiedziliśmy również cmentarz "Orląt Polskich". Obecnie jest on pielęgnowany i zadbany przez Polaków, jest to niesamowite przeżycie.

GALERIA


Ogniska Patriotyzmu 11.11.2017r.

ZESPÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH

PRZY PARAFII RZYMSKOKATOLICKICEJ

ŚWIĘTEJ URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ

W SIERADZU


 

SERDECZNIE ZAPRASZA

 

NA WSPÓLNE ŚPIEWANIE PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH

PRZY OGNISKU, W RAMACH

OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI

OGNISKA PATRIOTYZMU”.

 

OGNISKO ODBĘDZIE SIĘ

11 LISTOPADA 2017r. O GODZ. 17.00

 

NA DUŻYM PARKINGU PRZED SZKOŁĄ

UL. KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE 123A

     

NIECH NIE ZABRAKNIE GORĄCYCH SERC

I DUCHA PATRIOTYZMU


Powrót Pielgrzymów z Ziemi Świętej

PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ

W dniach od 15 do 22 września odbyła się z Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej pielgrzymka do Ziemi Świętej. Rekolekcje w Ojczyźnie Jezusa odprawiły 34 osoby . Przebywaliśmy w najważniejszych miejscach dla każdego wierzącego człowieka powierzając Bogu nie tylko naszych najbliższych ale całą Ojczyznę i wszystkich, którzy polecali się naszej modlitwie.

GALERIA


Pielgrzymka do Charłupii

Nowy rok szkolny 2017/2018 rozpoczęliśmy, jak wszyscy uczniowie w Polsce, 4 września Mszą Świętą i spotkaniem z wychowawcami w klasach. Tak w pełni jednak sieradzki Katolik rozpoczyna każdy nowy rok szkolny 8 września od pieszej pielgrzymki do Matki Bożej Charłupskiej w Święto Jej Narodzenia, czyli tzw. Matki Boskiej Siewnej. W tym roku również tradycji stało się zadość. Wędrowali wszyscy uczniowie, łącznie z katechetami, nauczycielami i rodzicami, aby podziękować Matce Bożej za udane wakacje i prosić o nowe łaski w nowym roku szkolnym. Pogoda była nienajgorsza, nastroje dobre, w drodze towarzyszyła nam modlitwa i śpiew.

GALERIAPielgrzymka do Lwowa

PIELGRZYMKA DO LWOWA

Wyjazd do Lwowa o godzinie 06:00, z parkingu Szkolnego.

UWAGA!!!

Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapraszamy.


ugg schuhe canada goose herren canada goose sale parajumpers jacke barbour jacke woolrich jacken ugg schweiz canada goose jacke parajumpers schweiz parajumpers outlet barbour schweiz canada goose schweiz
ZSK - nabór
Drodzy Rodzice i Uczniowie. Informujemy, że przyjmujemy zapisy do wszystkich klas ośmioletniej szkoły podstawowej, liceum i liceum dla dorosłych. Chętnych prosimy o składanie podań w sekretariacie szkoły.
Odwiedziny gości
Dziś:4,280
Wczoraj:6,722
W tym tygodniu:30,636
W tym miesiącu:97,527
W tym roku:149,782
Wszystkich:3,012,033