Nawigacja
Strony Polecane
Zespół Szkół Katolickich

Fotografia Sieradz
www.sesyjnie.pl


Powitanie
Witamy na Stronie Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej.
Parafia posiada pomieszczenia do wynajęcia dla placówek naukowo-dydaktycznych oraz na inne cele.

XVIII Mistrzostwa Polski Strażaków w Halowej Piłce Nożnej

W dniach 4-5 grudnia w hali przy Zespole Szkół Katolickich w Sieradzu Państwowa Straż Pożarna przeprowadziła XVIII Mistrzostwa Polski Strażaków w Halowej Piłce Nożnej. Wyrazem wzajemnego zrozumienia i współpracy Strażacy skierowali na ręce Księdza Proboszcza podziękowania.Spotkanie Pielgrzymkowe

SPOTKANIE PIELGRZYMKOWE

Spotkanie z Pielgrzymami do Ziemi Świętej i Meksyku odbędzie się w niedzielę 09.12.2012r. po Mszy Świętej o godzinie 12.00 w świetlicy szkolnej. Wszystkich serdecznie zapraszamy.


Poświęcenie i Odsłonięcie Pomnika Wincentego Witosa

Dziś, 24 Listopada w naszej Parafii został odsłonięty i poświęcony pomnik Wincentego Witosa.

GALERIA

Obrazy newsów: witos_480.jpg


Pielgrzymka do Meksyku

W dniach 18-29 października odbyła się pielgrzymka z parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej do Meksyku. Pielgrzymka rozpoczęła się w Bazylice Matki Bożej z Guadalupe Mszą Świętą i pielgrzymowaniem do miejsc objawienia. Po wielkim przeżyciu w Bazylice 33 osoby udały się w podróż po Meksyku. Przejechaliśmy autokarem około 1400km zwiedzając ziemię meksykańską. Zakończenie pielgrzymki miało miejsce również w Bazylice uroczystą Mszą Świętą i czasem wolnym na prywatną modlitwę. Wieczorem powróciliśmy pełni zadowolenia i energii do Polski po przeżytych rekolekcjach w drodze.

GALERIADzień Papieski oraz Dzień Edukacji Narodowej

Dzisiejsza niedziela 14.10.2012r. to również Dzień Papieski. Odpowiednia dekoracja i występ uczniów Zespołu Szkół Katolickich w krótkiej inscenizacji przedstawiło sylwetkę Błogosławionego Jana Pawła II jako Pasterza i Nauczyciela.

Dzień Edukacji Narodowej w sposób szczególny podkreślił Nauczycielską Funkcję naszego Papieża oddając jednocześnie cześć zmarłym pracownikom oświaty i nauczycielom, Młodzież życzyła również wszystkim pedagogom wytrwałości w pracy i zadowolenia z pełnionych obowiązków

GALERIA


ZSK - nabór
Drodzy Rodzice i Uczniowie. Informujemy, że przyjmujemy zapisy do wszystkich klas ośmioletniej szkoły podstawowej, liceum i liceum dla dorosłych. Chętnych prosimy o składanie podań w sekretariacie szkoły.
Odwiedziny gości
Dziś:2,803
Wczoraj:4,378
W tym tygodniu:14,332
W tym miesiącu:153,871
W tym roku:1,523,339
Wszystkich:5,388,263