Nawigacja
Strony Polecane
Zespół Szkół Katolickich

Fotografia Sieradz
www.sesyjnie.pl


Powitanie
Witamy na Stronie Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej.
Parafia posiada pomieszczenia do wynajęcia dla placówek naukowo-dydaktycznych oraz na inne cele.

24 czerwca "Dzień Otwarty Nowej Kotłowni" - zapraszamy

Po długim przygotowaniu się do zrobienia kotłowni dla wszystkich obiektów w parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej osiągnęliśmy cel naszych wysiłków. Koszt kotłowni wyniósł 1 milion złotych i został rozłożony na 8 lat. 24 czerwca 2012r. wszystkich zainteresowanych Parafian jak i również miłych Gości zapraszamy na „dzień otwarty nowo powstałej kotłowni”, kiedy to będzie można obejrzeć efekt naszych starań. Z prawie walących się starych budynków powstały odnowione pomieszczenia, w których znajdują się wszystkie nowoczesne urządzenia kotłowni, wraz z magazynem opału.

            Myśląc o przyszłości, w nowej kotłowni znajduje się miejsce na powiększenie jej w każdej chwili. Chętnych sponsorów chcących pomóc w spłacie Parafialnej Kotłowni serdecznie zapraszamy.

Numer Konta

BANK PEKAO S.A

39 1240 3275 1111 0000 2912 5155

GALERIABoże Ciało

We czwartek 7 czerwca przeżywając uroczystość Bożego Ciała wyruszyliśmy o godzinie 12.00 na ulicę naszego miasta i zamanifestowaliśmy przynależność do Chrystusa i głęboką wiarę w to, że idąc na zewnątrz naszej świątyni Jezus Chrystus błogosławił nasze domostwa, zakłady pracy i szkoły.

Galeria

Obrazy newsów: boze_cialo_2012_480.jpg


Sakrament Bierzmowania, Odpust Parafialny oraz Dni Sieradza

29 Maja gościliśmy w naszej parafii Jego Ekscelencję Księdza Biskupa Stanisława Gębickiego, który w sposób uroczysty, rozpoczął doroczne Dni Sieradza, odprawił sumę odpustową i udzielił młodzieży Sakramentu Bierzmowania. Ksiądz Biskup w swojej homilii podkreślał, że na wzór Świętej Urszuli, Patronki Parafii i Sieradza wszyscy powinniśmy dążyć do pokoju i skupić się na niesieniu pomocy wszystkim potrzebującym. Jego Ekscelencja wyraził również pragnienie, by Zespół Szkół Katolickich stał się jak najszybciej szkołą publiczną, co świadczyłoby o zrozumieniu i dobrej woli włodarzy miasta.

GALERIA

Obrazy newsów: odpust_480.jpg


I Komunia Święta 2012

Jak każdego roku w ostatnią niedzielę maja w naszej parafii odbywa się I Komunia Święta. Dzieci uroczyście zostały wprowadzone do kościoła na godzinę 12.00 i po krótkim powitaniu rozpoczęła się przepiękna uroczystość. Pan Jezus poraz pierwszy zamieszkał w sercach 35 dzieci. Msza święta koncelebrowana sprawowana była w intencji dzieci, rodziców i rodziców chrzestnych. Szczęśliwe dzieci po mszy świętej udały się do domów, aby przez cały tydzień przychodzić do kościoła dziękować Panu Jezusowi za dar Jego Ciała, który stał się już teraz dla nich codziennym pokarmem.

GALERIA

Obrazy newsów: komunia640.jpg


14 Jubileusz Święceń Kapłańskich Ks. Radosława

Dnia 17 maja w naszej parafii, dziesięciu Kapłanów z roku Księdza Radka obchodziło swój 14 Jubileusz Święceń Kapłańskich. W Świątyni zgromadziło się wielu ludzi, Jednostki Straży Pożarnej i Koła Żywego Różańca. Po złożonych życzeniach Jubilaci odprawili Mszę Świętą, po której udali się na dalsze spotkanie.

GALERIA

Obrazy newsów: rocznica_swiecen_ks_radek_480.jpg

ugg schuhe canada goose herren canada goose sale parajumpers jacke barbour jacke woolrich jacken ugg schweiz canada goose jacke parajumpers schweiz parajumpers outlet barbour schweiz canada goose schweiz
ZSK - nabór
Drodzy Rodzice i Uczniowie. Informujemy, że przyjmujemy zapisy do wszystkich klas ośmioletniej szkoły podstawowej, liceum i liceum dla dorosłych. Chętnych prosimy o składanie podań w sekretariacie szkoły.
Odwiedziny gości
Dziś:18
Wczoraj:5,501
W tym tygodniu:26,250
W tym miesiącu:113,538
W tym roku:853,225
Wszystkich:4,718,149