Nawigacja
Strony Polecane
Zespół Szkół Katolickich

Fotografia Sieradz
www.sesyjnie.pl


Powitanie
Witamy na Stronie Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej.
Parafia posiada pomieszczenia do wynajęcia dla placówek naukowo-dydaktycznych oraz na inne cele.

Czwartkowa Adoracja
W każdy czwartek od godz. 7.30 do godz. 18.00 zapraszamy wszystkich na adorację Najświętszego Sakramentu.


Pożegnanie Oli - 31.07.2011r.
We Wspólnocie Sióstr Urszulanek przy Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej, przebywała przez rok kandydatka Ola, która przygotowuje się do wstąpienia do Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego.
W dniu dzisiejszym, tj. 31.07.2011r. uroczyście pożegnaliśmy Olę w naszej Wspólnocie Parafialnej, dziękując Jej za modlitwę i prosząc Boga aby wytrwała w służbie Chrystusowi i Ludziom.
GALERIA

24 Lipca 2011r. Święty Krszysztof u Świętej Urszuli
24 lipca w naszej parafii święciliśmy pojazdy z okazji Święta Świętego Krzysztofa. Każdy kierowca otrzymał breloczek ze Świętym Krzysztofem. W tym dniu poświęciliśmy około 500 samochodów. Ofiary składane przez kierowców przeznaczone zostały na akcję Miva Polski. W ten sposób pomagamy w zakupie środków transportu dla misjonarzy.

Obszerną fotorelację możemy zobaczyć w GALERII


"Moto Azyl" zlot klasycznych samochodów

W sobotę 23 lipca 2011 roku na terenie naszej Parafii i Zespołu Szkół Katolickich odbyła się impreza motoryzacyjna o wdzięcznej nazwie  „Moto Azyl 18+”. Była to prawdziwa gratka dla fanów klasycznych samochodów i motocykli. Impreza rozpoczęła się o godzinie 9.00 a zakończyła się o godzinie 18.00 paradą klasyków ulicami naszego miasta. Obszerną fotorelację możemy obejrzeć w:

GALERII
.Zakończenie roku Katechetycznego
22 czerwca przeżywaliśmy zakończenie roku katechetycznego i szkolnego. Uroczysta Msza Święta była odprawiona o godzinie 10.00.
Na tej Mszy Świętej pożegnaliśmy nauczycieli i uczniów zlikwidowanej szkoły nr. 7 i powitaliśmy ich w progach naszej Szkoły Katolickiej.
ugg schuhe canada goose herren canada goose sale parajumpers jacke barbour jacke woolrich jacken ugg schweiz canada goose jacke parajumpers schweiz parajumpers outlet barbour schweiz canada goose schweiz
ZSK - nabór
Drodzy Rodzice i Uczniowie. Informujemy, że przyjmujemy zapisy do wszystkich klas ośmioletniej szkoły podstawowej, liceum i liceum dla dorosłych. Chętnych prosimy o składanie podań w sekretariacie szkoły.
Odwiedziny gości
Dziś:1,076
Wczoraj:1,829
W tym tygodniu:24,033
W tym miesiącu:81,483
W tym roku:266,435
Wszystkich:4,131,359