Nawigacja
Strony Polecane
Zespół Szkół Katolickich

Fotografia Sieradz
www.sesyjnie.pl


Powitanie
Witamy na Stronie Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej.
Parafia posiada pomieszczenia do wynajęcia dla placówek naukowo-dydaktycznych oraz na inne cele.

04 sierpnia
Grupa dzieci pod opieką Sióstr Urszulanek, Siostry Marii i Siostry Zofii wyjechała na wypoczynek połączony z rekolekcjami. Po modlitwie i błogosławieństwie "maluchy" wraz z opiekunami udali się w szczęśliwą podróż

Więcej zdjęć w GALERIICzwartkowa Adoracja
W każdy czwartek od godz. 7.30 do godz. 18.00 zapraszamy wszystkich na adorację Najświętszego Sakramentu.


Pożegnanie Oli - 31.07.2011r.
We Wspólnocie Sióstr Urszulanek przy Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej, przebywała przez rok kandydatka Ola, która przygotowuje się do wstąpienia do Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego.
W dniu dzisiejszym, tj. 31.07.2011r. uroczyście pożegnaliśmy Olę w naszej Wspólnocie Parafialnej, dziękując Jej za modlitwę i prosząc Boga aby wytrwała w służbie Chrystusowi i Ludziom.
GALERIA

24 Lipca 2011r. Święty Krszysztof u Świętej Urszuli
24 lipca w naszej parafii święciliśmy pojazdy z okazji Święta Świętego Krzysztofa. Każdy kierowca otrzymał breloczek ze Świętym Krzysztofem. W tym dniu poświęciliśmy około 500 samochodów. Ofiary składane przez kierowców przeznaczone zostały na akcję Miva Polski. W ten sposób pomagamy w zakupie środków transportu dla misjonarzy.

Obszerną fotorelację możemy zobaczyć w GALERII


"Moto Azyl" zlot klasycznych samochodów

W sobotę 23 lipca 2011 roku na terenie naszej Parafii i Zespołu Szkół Katolickich odbyła się impreza motoryzacyjna o wdzięcznej nazwie  „Moto Azyl 18+”. Była to prawdziwa gratka dla fanów klasycznych samochodów i motocykli. Impreza rozpoczęła się o godzinie 9.00 a zakończyła się o godzinie 18.00 paradą klasyków ulicami naszego miasta. Obszerną fotorelację możemy obejrzeć w:

GALERII
.


ugg schuhe canada goose herren canada goose sale parajumpers jacke barbour jacke woolrich jacken ugg schweiz canada goose jacke parajumpers schweiz parajumpers outlet barbour schweiz canada goose schweiz
ZSK - nabór
Drodzy Rodzice i Uczniowie. Informujemy, że przyjmujemy zapisy do wszystkich klas ośmioletniej szkoły podstawowej, liceum i liceum dla dorosłych. Chętnych prosimy o składanie podań w sekretariacie szkoły.
Odwiedziny gości
Dziś:290
Wczoraj:12,679
W tym tygodniu:25,762
W tym miesiącu:71,415
W tym roku:377,310
Wszystkich:4,242,234