Nawigacja
Strony Polecane
Zespół Szkół Katolickich

Fotografia Sieradz
www.sesyjnie.pl


Powitanie
Witamy na Stronie Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej.
Parafia posiada pomieszczenia do wynajęcia dla placówek naukowo-dydaktycznych oraz na inne cele.

Planowane prace w Parafii
Stojąc przed dylematem zaopatrzenia w ciepło wszystkich obiektów znajdujących się przy Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej (kościół, szkoła podstawowa 1-3, świetlica, plebania, szkoła podstawowa 4-6, gimnazjum i liceum, hala sportowa i sala teatralna z zapleczem) powiększyliśmy działkę parafialną o 40 arów za sumę 180 tyś. złotych, na której w przyszłości powstanie nowoczesna kotłownia zasilająca te obiekty w ciepło.

Co się dzieje w Parafii
Parafia – wychodząc naprzeciw uczniom naszej szkoły – złożyła wniosek w WFOŚ i GW w Łodzi na ścieżkę ekologiczną..
Po rozpatrzeniu naszego wniosku, uczniowie ZSK mają do dyspozycji 28 tysięcy złotych na różnego rodzaju wyjazdy, poznawanie przyrody oraz zajmownia się nasadzeniami nowych roślin.


Więcej zdjęć można zobaczyć w GALERII SZKOLNEJ

Kontynuacja prac elewacyjnych
Ponieważ zbliża się nieuchronnie zima, rozpoczęły się prace przy zakończeniu elewacji budynku szkoły. Przewidywany termin zakończenia prac elewacyjnych przewidziany jest na wiosnę 2012 roku.

Oto niektóre ZDJĘCIA prac przebiegających przy szkole.


Dzień Papieski 2011
16 Października przypadała 33 rocznica wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową.
W naszej parafii młodzież z ZSK przygotowała program słowno-muzyczny poświęcony Błogosławionemu Janowi Pawłowi II. Program ten został przedstawiony na mszy świętej o godzinie 10.00. Licznie zgromadzeni wierni mogli zapoznać się z historią wyboru Polaka Kardynała Karola Wojtyły na Papieża. Dziękując Bogu za Błogosławionego Jana Pawła II młodzież dzieliła się radością z wiernymi.

Więcej zdjęć w GALERII


Kabaret pod Wyrwigroszem
20 września w naszej Parafii zgromadziło się około 400 osób, które z zaciekawieniem wysłuchało prelekcji o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Po konferencji była okazja spotkać się z Kabaretem pod Wyrwigroszem. Z przyjemnością i miłymi wrażeniami widzowie zadowoleni około godziny 19 powrócili do swoich domów
GALERIA

ZSK - nabór
Drodzy Rodzice i Uczniowie. Informujemy, że przyjmujemy zapisy do wszystkich klas ośmioletniej szkoły podstawowej, liceum i liceum dla dorosłych. Chętnych prosimy o składanie podań w sekretariacie szkoły.
Odwiedziny gości
Dziś:776
Wczoraj:7,202
W tym tygodniu:31,488
W tym miesiącu:119,705
W tym roku:1,489,173
Wszystkich:5,354,097