Nawigacja
Strony Polecane
Zespół Szkół Katolickich

Fotografia Sieradz
www.sesyjnie.pl


Powitanie
Witamy na Stronie Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej.
Parafia posiada pomieszczenia do wynajęcia dla placówek naukowo-dydaktycznych oraz na inne cele.

Remont dachu
W tym tygodniu przeprowadziliśmy poważny remont na Kościele i wszystkich budynkach parafialnych. Dwa tygodnie trwała wymiana i czyszczenie rynien, na wszystkich dachach także zostały zamontowane zabezpieczenia przeciwśniegowe.

Więcej w GALERII


04 sierpnia
Grupa dzieci pod opieką Sióstr Urszulanek, Siostry Marii i Siostry Zofii wyjechała na wypoczynek połączony z rekolekcjami. Po modlitwie i błogosławieństwie "maluchy" wraz z opiekunami udali się w szczęśliwą podróż

Więcej zdjęć w GALERIICzwartkowa Adoracja
W każdy czwartek od godz. 7.30 do godz. 18.00 zapraszamy wszystkich na adorację Najświętszego Sakramentu.


Pożegnanie Oli - 31.07.2011r.
We Wspólnocie Sióstr Urszulanek przy Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej, przebywała przez rok kandydatka Ola, która przygotowuje się do wstąpienia do Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego.
W dniu dzisiejszym, tj. 31.07.2011r. uroczyście pożegnaliśmy Olę w naszej Wspólnocie Parafialnej, dziękując Jej za modlitwę i prosząc Boga aby wytrwała w służbie Chrystusowi i Ludziom.
GALERIA

24 Lipca 2011r. Święty Krszysztof u Świętej Urszuli
24 lipca w naszej parafii święciliśmy pojazdy z okazji Święta Świętego Krzysztofa. Każdy kierowca otrzymał breloczek ze Świętym Krzysztofem. W tym dniu poświęciliśmy około 500 samochodów. Ofiary składane przez kierowców przeznaczone zostały na akcję Miva Polski. W ten sposób pomagamy w zakupie środków transportu dla misjonarzy.

Obszerną fotorelację możemy zobaczyć w GALERII

ZSK - nabór
Drodzy Rodzice i Uczniowie. Informujemy, że przyjmujemy zapisy do wszystkich klas ośmioletniej szkoły podstawowej, liceum i liceum dla dorosłych. Chętnych prosimy o składanie podań w sekretariacie szkoły.
Odwiedziny gości
Dziś:5,323
Wczoraj:6,833
W tym tygodniu:34,423
W tym miesiącu:140,993
W tym roku:1,034,010
Wszystkich:4,898,934