Nawigacja
Strony Polecane
Zespół Szkół Katolickich

Fotografia Sieradz
www.sesyjnie.pl


Powitanie
Witamy na Stronie Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej.
Parafia posiada pomieszczenia do wynajęcia dla placówek naukowo-dydaktycznych oraz na inne cele.

24 Lipca 2011r. Święty Krszysztof u Świętej Urszuli
24 lipca w naszej parafii święciliśmy pojazdy z okazji Święta Świętego Krzysztofa. Każdy kierowca otrzymał breloczek ze Świętym Krzysztofem. W tym dniu poświęciliśmy około 500 samochodów. Ofiary składane przez kierowców przeznaczone zostały na akcję Miva Polski. W ten sposób pomagamy w zakupie środków transportu dla misjonarzy.

Obszerną fotorelację możemy zobaczyć w GALERII


"Moto Azyl" zlot klasycznych samochodów

W sobotę 23 lipca 2011 roku na terenie naszej Parafii i Zespołu Szkół Katolickich odbyła się impreza motoryzacyjna o wdzięcznej nazwie  „Moto Azyl 18+”. Była to prawdziwa gratka dla fanów klasycznych samochodów i motocykli. Impreza rozpoczęła się o godzinie 9.00 a zakończyła się o godzinie 18.00 paradą klasyków ulicami naszego miasta. Obszerną fotorelację możemy obejrzeć w:

GALERII
.Zakończenie roku Katechetycznego
22 czerwca przeżywaliśmy zakończenie roku katechetycznego i szkolnego. Uroczysta Msza Święta była odprawiona o godzinie 10.00.
Na tej Mszy Świętej pożegnaliśmy nauczycieli i uczniów zlikwidowanej szkoły nr. 7 i powitaliśmy ich w progach naszej Szkoły Katolickiej.

Boże Ciało 2011
23 Czerwca przeżywaliśmy Uroczystość Bożego Ciała. Uroczysta Procesja do czterech ołtarzy wyruszyła po Mszy Świętej o godzinie 12.00.


Uroczysta Procesja do czterech ołtarzy wyruszyła po Mszy Świętej o godzinie 12.00. Trasa Procesji miała 1600 metrów i przebiegała ul. 1-ego Maja gdzie mieszkańcy osiedla Hetmańskie przygotowali pierwszy Ołtarz.
GALERIA


...następnie przeszliśmy ul. 1-ego Maja do ulicy Graeve, gdzie mieszkańcy Bogumiłowa i Kolonii Bogumiłów przygotowali drugi ołtarz.
GALERIA


... z ul. Graeve przeszliśmy ulicą Żwirową w ulicę Wysoką gdzie trzeci ołtarz przygotowali mieszkańcy Monic i ul. Krakowskie Przedmieście.
GALERIA


Czwarty Ołtarz przygotowali mieszkańcy Wiechucic, Wiechutek i Zalesia przy figurze Dobrego Pasterza na posesji Sióstr Urszulanek. Po zakończonej procesji i błogosławieństwie na cztery świata strony udaliśmy się do swoich domów.
GALERIA

Peregrynacja Krzyża Światowych Dni Młodzieży
20 czerwca o godzinie 19.00 w naszej parafii przyjęliśmy Krzyż Światowych Dni Młodzieży. Krzyż ten przywieziono z parafii Wszystkich Świętych. W naszej Świątyni trwało czuwanie do godziny 21.00, na drugi dzień 21 czerwca co godzinę adorowali Krzyż mieszkańcy poszczególnych ulic a o godzinie 18.00 została odprawiona uroczysta Msza Święta, na której zgromadziło się wielu wiernych. Po Mszy Świętej druhowie strażacy w asyście kilku samochodów przewiozło Krzyż do Parafii Św. Michała w Dąbrowie Wielkiej.
Więcej w GALERII


ugg schuhe canada goose herren canada goose sale parajumpers jacke barbour jacke woolrich jacken ugg schweiz canada goose jacke parajumpers schweiz parajumpers outlet barbour schweiz canada goose schweiz
ZSK - nabór
Drodzy Rodzice i Uczniowie. Informujemy, że przyjmujemy zapisy do wszystkich klas ośmioletniej szkoły podstawowej, liceum i liceum dla dorosłych. Chętnych prosimy o składanie podań w sekretariacie szkoły.
Odwiedziny gości
Dziś:4,262
Wczoraj:5,637
W tym tygodniu:14,806
W tym miesiącu:104,361
W tym roku:593,095
Wszystkich:4,458,019