Nawigacja
Strony Polecane
Zespół Szkół Katolickich

Fotografia Sieradz
www.sesyjnie.pl


Powitanie
Witamy na Stronie Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej.
Parafia posiada pomieszczenia do wynajęcia dla placówek naukowo-dydaktycznych oraz na inne cele.

Plan Rekolekcji Adwentowych

Plan rekolekcji adwentowych

 Sieradz  - Parafia Św. Urszuli Ledóchowskiej

 

DUCH,  KTÓRY  UMACNIA  MIŁOŚĆ

15 grudnia - piatek g. 8°°  Msza Święta dla dorosłych i  całej szkoły.

godz. 18,00   - Msza Święta z nauką ogólną - Rozpoczęcie Rekolekcji

16 grudnia  - sobota- dzień spowiedzi - pół godziny przed każdą Mszą Świętą

Msza Święta z nauką ogólną o godz.:    9.00; 11,00; 16,00 i 18,00.                                   

17 grudnia  -  niedziela - Msze Świete jak w każdą niedzielę o godzinie -   8,00; 10,00 dla dzieci i młodzieży; 12,00; 17,00 i 19,00.

Rekolekcje poprowadzi Ks. Paweł Brudek Wykładowca Psychologii na KUL-u

 

Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii, których odwiedzimy przed Świętami Bożego Narodzenia 22 grudnia od godziny 10,00

   

Serdecznie wszyskich zapraszamy


Pielgrzymka do Medjugorje 12.04 - 20.04.2018r.

W dniach od 12 do 20 kwietnia 2018 roku, z parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej będzie organizowana pielgrzymka do Medjugorie. Chętnych na wyjazd pielgrzymkowy prosimy o zapisywanie się w kancelarii parafialnej lub pod numerem telefonu: 602-778-914. Zapisy i wpłaty do końca sztycznia, jest jeszcze kilka wolnych miejsc.

Plan Pielgrzymki


Spotkanie Młodzieży - "Twoimi Oczami"

18 listopada (sobota) o godz. 14.00 w salce parafialnej odbędzie się Parafialne Spotkanie Młodzieży, zatytułowane „Twoimi oczami”. Organizowane jest ono przez Wspólnotę Młodzieży naszej parafii. Zapraszamy młodzież w wieku gimnazjalnym, licealnym, także studentów na to wyjątkowe spotkanie, które będzie okazją do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat udziału młodzieży w życiu Kościoła, problemów z tym związanych, ale także Waszych oczekiwań i aspiracji. Szczegóły możemy wyczytać na plakatach przy wyjściu z Kościoła. Natomiast za tydzień młodzież podczas każdej Mszy świętej będzie dzieliła się doświadczeniem działania przy parafii oraz wyjaśni sens organizowanego spotkania parafialnego. Niech to spotkanie stanie się okazją dla nas do zobaczenia, że młodzi ludzie w Kościele mogą robić ciekawe i Boże rzeczy. Wszystkich parafian prosimy również o modlitwę w tej intencji.


02 Listopada - Dzień Zaduszny

W dniu 2 listopada gromadzimy się na cmentarzach, przy grobach naszych bliskich zmarłych aby, ofiarować w Ich intencji to, co dla Nich jest najważniejsze - MODLITWĘ.

Wielu jest takich, o których ludzie zapominają. W swoich modlitwach pamiętamy również o Nich, aby dobry Bóg przyjął Ich w poczet Świętych.


Dar Pielgrzymów z Wrocławia

Matka Boża Czernichowska

Dar grupy Pielgrzymów Wrocławskich dla Naszej Parafii


ugg schuhe canada goose herren canada goose sale parajumpers jacke barbour jacke woolrich jacken ugg schweiz canada goose jacke parajumpers schweiz parajumpers outlet barbour schweiz canada goose schweiz
ZSK - nabór
Drodzy Rodzice i Uczniowie. Informujemy, że przyjmujemy zapisy do wszystkich klas ośmioletniej szkoły podstawowej, liceum i liceum dla dorosłych. Chętnych prosimy o składanie podań w sekretariacie szkoły.
Odwiedziny gości
Dziś:4,249
Wczoraj:6,722
W tym tygodniu:30,605
W tym miesiącu:97,496
W tym roku:149,751
Wszystkich:3,012,002