Nawigacja
Strony Polecane
Zespół Szkół Katolickich

Fotografia Sieradz
www.sesyjnie.pl


Powitanie
Witamy na Stronie Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej.
Parafia posiada pomieszczenia do wynajęcia dla placówek naukowo-dydaktycznych oraz na inne cele.

Boże Ciało - uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa 20.06.2019

Boże Ciało - Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

20 czerwca przeżywaliśmy Uroczystość Bożego Ciała. Uroczysta Procesja do czterech ołtarzy wyruszyła po Mszy Świętej o godzinie 12.00.

GALERIA


I Sieradzki marsz dla Życia i Rodziny - 16.06.2019

I Sieradzki Marsz Dla Życia i Rodziny

16 czerwca w niedzielę w Sieradzu odbył się po raz pierwszy, Marsz dla życia i rodziny. Tłumy wiernych wyruszyły z parafii Najświętszego Serca Jezusowego i dotarło do Bazyliki Mniejszej, następnie uczestnicy udali się na Wzgórze zamkowe, gdzie odbył się piknik rodzinny.

GALERIA


Bierzmowanie

03 czerwca - Bierzmowanie


Po wielkiej Uroczystości Odpustowej 29 maja, dziś 03 czerwca przeżywaliśmy Uroczystość, w której Młodzież z naszej parafii przyjęła z rąk Ks. Biskupa Stanisława Gębickiego Dary Ducha Świętego w Sakramencie Bierzmowania. Uroczystość ta zgromadziła wielu wiernych i liczne duchowieństwo.

GALERIA


29.05.2019 - Odpust Parafialny

Odpust Parafialny

W Środę 29 maja odbyła się w naszej parafii uroczystość odpustowa i rozpoczęcie dni Sieradza. Sumie przewodniczył ksiądz Biskup Ordynariusz Wiesław Alojzy Mering i uroczyście poświęcił nowo  zrobione schody.

GALERIA


I Komunia Święta - 26.05.2019

I KOMUNIA ŚWIĘTA


26 maja, w ostatnią niedzielę miesiąca w naszej parafii odbyła się I Komunia Święta. Dzieci uroczyście zostały wprowadzone do kościoła o godzinie 12.00 i po krótkim powitaniu rozpoczęła się przepiękna uroczystość. Pan Jezus poraz pierwszy zamieszkał w sercach dzieci. Szczęśliwe dzieci po mszy świętej udały się do domów, aby przez cały tydzień przychodzić do kościoła dziękować Panu Jezusowi za dar Jego Ciała, który stał się już teraz dla nich codziennym pokarmem.

I Komunia Święta w roku 2020 odbędzie się w ostatnią niedzielę - 31 maja o godzinie 12.00

GALERIA

ZSK - nabór
Drodzy Rodzice i Uczniowie. Informujemy, że przyjmujemy zapisy do wszystkich klas ośmioletniej szkoły podstawowej, liceum i liceum dla dorosłych. Chętnych prosimy o składanie podań w sekretariacie szkoły.
Odwiedziny gości
Dziś:5,507
Wczoraj:6,833
W tym tygodniu:34,607
W tym miesiącu:141,177
W tym roku:1,034,194
Wszystkich:4,899,118