Nawigacja
Strony Polecane
Zespół Szkół Katolickich

Fotografia Sieradz
www.sesyjnie.pl


Powitanie
Witamy na Stronie Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej.
Parafia posiada pomieszczenia do wynajęcia dla placówek naukowo-dydaktycznych oraz na inne cele.

Plan Rekolekcji Wielkopostnych

Plan Rekolekcji WielkopostnychWielki Post - Środa Popielcowa

W środę Popielcową w naszej Parafii Msze Święte z posypaniem głów popiołem na znak naszej małości, będą odprawione o godzinie - 8.00, 10.00, 16.00 i 18.00. Wszystkich serdecznie zapraszamy do udziału w Drodze Krzyżowej, która będzie zawsze odprawiana o godzinie 17.30 w każdy piątek. Zapraszamy również na Nabożeństwo Gorzkich Żali, które będzie o 16.45 w każdą niedzielę.


Zespół Szkół Katolickich - spot reklamowy

Zespół Szkół Katolickich. DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ !!!

Hanna Putyńska i Jan Świniarski z kl. 6 KSP z pomocą pani Oli z Naszego Radia, nagrali spot reklamowy naszej szkoły. Pani Ola, pochwaliła uczniów i stwierdziła, „ze nawet z liceów jak przychodzą, to gorzej im wychodzi, bo słychać zdenerwowanie w głosie, a u naszych spokój:)”

 Zespół Szkół Katolickich - "Ferie na Sportowo"

Ferie na Sportowo

Serdecznie zapraszamy na zajęcia sportowe w czasie ferii zimowych.

Zajęcia będą odbywały się codziennie przez dwa tygodnie, w godz. 10.00-12.00, na hali sportowej Zespołu Szkół Katolickich, nauczyciel prowadzący p. Grzegorz Andryszczak.


Zakończenie wizyty Duszpasterskiej

Po zakończeniu Wizyty Duszpasterskiej składamy wszystkim Parafianom serdeczne podziękowanie za miłe przyjęcie, szczerą rozmowę i złożone ofiary.

Efektem tegorocznej Kolędy są dwa listy skierowane od Jezusa Chrystusa do każdego z nas.

List-1, List-1a, List-2

ugg schuhe canada goose herren canada goose sale parajumpers jacke barbour jacke woolrich jacken ugg schweiz canada goose jacke parajumpers schweiz parajumpers outlet barbour schweiz canada goose schweiz
ZSK - nabór
Drodzy Rodzice i Uczniowie. Informujemy, że przyjmujemy zapisy do wszystkich klas ośmioletniej szkoły podstawowej, liceum i liceum dla dorosłych. Chętnych prosimy o składanie podań w sekretariacie szkoły.
Odwiedziny gości
Dziś:240
Wczoraj:1,880
W tym tygodniu:2,120
W tym miesiącu:44,411
W tym roku:513,837
Wszystkich:3,376,088