Nawigacja
Strony Polecane
Zespół Szkół Katolickich

Fotografia Sieradz
www.sesyjnie.pl


Powitanie
Witamy na Stronie Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej.
Parafia posiada pomieszczenia do wynajęcia dla placówek naukowo-dydaktycznych oraz na inne cele.

Spotkanie Młodzieży - "Twoimi Oczami"

18 listopada (sobota) o godz. 14.00 w salce parafialnej odbędzie się Parafialne Spotkanie Młodzieży, zatytułowane „Twoimi oczami”. Organizowane jest ono przez Wspólnotę Młodzieży naszej parafii. Zapraszamy młodzież w wieku gimnazjalnym, licealnym, także studentów na to wyjątkowe spotkanie, które będzie okazją do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat udziału młodzieży w życiu Kościoła, problemów z tym związanych, ale także Waszych oczekiwań i aspiracji. Szczegóły możemy wyczytać na plakatach przy wyjściu z Kościoła. Natomiast za tydzień młodzież podczas każdej Mszy świętej będzie dzieliła się doświadczeniem działania przy parafii oraz wyjaśni sens organizowanego spotkania parafialnego. Niech to spotkanie stanie się okazją dla nas do zobaczenia, że młodzi ludzie w Kościele mogą robić ciekawe i Boże rzeczy. Wszystkich parafian prosimy również o modlitwę w tej intencji.


02 Listopada - Dzień Zaduszny

W dniu 2 listopada gromadzimy się na cmentarzach, przy grobach naszych bliskich zmarłych aby, ofiarować w Ich intencji to, co dla Nich jest najważniejsze - MODLITWĘ.

Wielu jest takich, o których ludzie zapominają. W swoich modlitwach pamiętamy również o Nich, aby dobry Bóg przyjął Ich w poczet Świętych.


Dar Pielgrzymów z Wrocławia

Matka Boża Czernichowska

Dar grupy Pielgrzymów Wrocławskich dla Naszej ParafiiPielgrzymka do Lwowa

W dniach od 19 do 22 października, grupa Parafian, do których dołączyli Wrocławianie, przebywała na pielgrzymce w Przemyślu, w którym znajduje się 59 Kościołów i w Lwowie. Przeżycia obecności Polskiej kultury w Lwowie robiły niesamowite wrażenie, gdyż na każdym kroku widać było dzieło Polaków. Odwiedziliśmy również cmentarz "Orląt Polskich". Obecnie jest on pielęgnowany i zadbany przez Polaków, jest to niesamowite przeżycie.

GALERIA


Ogniska Patriotyzmu 11.11.2017r.

ZESPÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH

PRZY PARAFII RZYMSKOKATOLICKICEJ

ŚWIĘTEJ URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ

W SIERADZU


 

SERDECZNIE ZAPRASZA

 

NA WSPÓLNE ŚPIEWANIE PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH

PRZY OGNISKU, W RAMACH

OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI

OGNISKA PATRIOTYZMU”.

 

OGNISKO ODBĘDZIE SIĘ

11 LISTOPADA 2017r. O GODZ. 17.00

 

NA DUŻYM PARKINGU PRZED SZKOŁĄ

UL. KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE 123A

     

NIECH NIE ZABRAKNIE GORĄCYCH SERC

I DUCHA PATRIOTYZMU

ugg schuhe canada goose herren canada goose sale parajumpers jacke barbour jacke woolrich jacken ugg schweiz canada goose jacke parajumpers schweiz parajumpers outlet barbour schweiz canada goose schweiz
ZSK - nabór
Drodzy Rodzice i Uczniowie. Informujemy, że przyjmujemy zapisy do wszystkich klas ośmioletniej szkoły podstawowej, liceum i liceum dla dorosłych. Chętnych prosimy o składanie podań w sekretariacie szkoły.
Odwiedziny gości
Dziś:2,422
Wczoraj:602
W tym tygodniu:8,336
W tym miesiącu:45,279
W tym roku:296,889
Wszystkich:3,159,140