Nawigacja
Strony Polecane
Zespół Szkół Katolickich

Fotografia Sieradz
www.sesyjnie.pl


Powitanie
Witamy na Stronie Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej.
Parafia posiada pomieszczenia do wynajęcia dla placówek naukowo-dydaktycznych oraz na inne cele.

Zespół Szkół Katolickich

Chcesz wychować swoje dzieci w szkole o wartościach Chrześcijańskich – poślij swoje dziecko do Ośmioletniej Szkoły Podstawowej i Liceum Katolickiego w Zespole Szkół Katolickich. Sieradz, ul. Krakowskie Przedmieście 123a.

CZEKAMY na Ciebie w Sekretariacie Szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00


Gdyńska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

Dnia 08 sierpnia przywitaliśmy w naszej parafii Pielgrzymów, którzy uczestniczą w Gdyńskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę.Święto Świętego Krzysztofa

23 Lipca z okazji Święta Świętego Krzysztofa - Święta Kierowców przypadającego 25 lipca, po każdej Mszy Świętej tradycyjnie jak co roku poświęciliśmy pojazdy. Z okazji poświęcenia każdy Kierowca otrzymał pamiątkę ze Świętym Krzysztofem.

GALERIA


Spływ Dunajcem

W czwartek po trzech koronach spływaliśmy Dunajcem. Dziś byliśmy w pustelni Brata Alberta. U Ojców Albertynów mieliśmy Mszę Świętą a potem spotkania w grupach na polanie Kalatówki. Trochę nas deszcz złapał więc musieliśmy wcześniej dziś wrócić, ale i tak pogoda dopisuje i humory też.


Zebranie Przedpielgrzymkowe

ZEBRANIE PRZEDPIELGRZYMKOWE


Chętnych na wyjazd pielgrzymkowy do Ziemi Świętej w terminie od 15 - 22 września, prosimy o zapisywanie się w kancelarii parafialnej. 

Zebranie przedpielgrzymkowe odbędzie się 13 sierpnia o godzinie 16 w świetlicy szkolnej. Na zebranie prosimy o dokonanie reszty wpłaty na wyjazd pielgrzymkowy. Zabieramy ze sobą paszport ważny conajmniej 6 miesięcy. Chętnych na wyjazd jeszcze zapraszamy

Plan Pielgrzymki

ugg schuhe canada goose herren canada goose sale parajumpers jacke barbour jacke woolrich jacken ugg schweiz canada goose jacke parajumpers schweiz parajumpers outlet barbour schweiz canada goose schweiz
ZSK - nabór
Drodzy Rodzice i Uczniowie. Informujemy, że przyjmujemy zapisy do wszystkich klas ośmioletniej szkoły podstawowej, liceum i liceum dla dorosłych. Chętnych prosimy o składanie podań w sekretariacie szkoły.
Odwiedziny gości
Dziś:4,252
Wczoraj:6,722
W tym tygodniu:30,608
W tym miesiącu:97,499
W tym roku:149,754
Wszystkich:3,012,005