Nawigacja
Strony Polecane
Zespół Szkół Katolickich

Fotografia Sieradz
www.sesyjnie.pl


Powitanie
Witamy na Stronie Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej.
Parafia posiada pomieszczenia do wynajęcia dla placówek naukowo-dydaktycznych oraz na inne cele.

Triduum Paschalne - Niedziela Palmowa 14.04.2019

NIEDZIELA PALMOWA

Po czterdziestodniowych przygotowaniach rozpoczynamy obchód misterium paschalnego celebracją pamiątki wjazdu Chrystusa do Jerozolimy. Tak jak tłumy wiwatujące na cześć Jezusa wjeżdżającego do Świętego Miasta chcemy wyznać wiarę, że On - Jezus Chrystus - jest naszym Królem, Panem i Mesjaszem, i pragniemy Go uwielbić, wchodząc uroczyście do naszej świątyni z gałązkami, które przynieśliśmy i które zostały pobłogosławione. Na każdej Mszy Świętej było poświęcenie palm.

GALERIA


Triduum Paschalne


24.03.2019

______________________________________________________________

24.03.2019r. nad ranem zmarła mając 89 lat Mama Księdza Proboszcza. Msza Święta pogrzebowa odbędzie się 27 marca 2019r. o godzinie 11.00 w Kościele Świętej Urszuli Ledóchowskiej, a po Mszy Świętej zostanie ciało odwiezione do rodzinnego grobu w Stolcu.

___________________________________________________________________________


Plan Rekolekcji Wielkopostnych

PLAN REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH
Remont schodów kościelnych

W naszej parafii rozpoczęto pracę nad nowymi schodami do kościoła i zakrystii. Stare schody zaczęły się kruszyć i klinkier, z którego były zrobione zaczął się łuszczyć, w wyniku czego zaczęły powstawać dziury, a w czasie zimy mróz porozsadzał spoiny cegieł, które zaczęły odpadać. Obecne schody robione są z granitu i mamy nadzieję, że będą służyć przez pokolenia.


GALERIA

ZSK - nabór
Drodzy Rodzice i Uczniowie. Informujemy, że przyjmujemy zapisy do wszystkich klas ośmioletniej szkoły podstawowej, liceum i liceum dla dorosłych. Chętnych prosimy o składanie podań w sekretariacie szkoły.
Odwiedziny gości
Dziś:5,303
Wczoraj:6,833
W tym tygodniu:34,403
W tym miesiącu:140,973
W tym roku:1,033,990
Wszystkich:4,898,914