Nawigacja
Strony Polecane
Zespół Szkół Katolickich

Fotografia Sieradz
www.sesyjnie.pl


Powitanie
Witamy na Stronie Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej.
Parafia posiada pomieszczenia do wynajęcia dla placówek naukowo-dydaktycznych oraz na inne cele.

100-lecie Odzyskania Niepodległości

Wieczorem jak każdego roku, w ramach akcji "Ogniska Patriotyzmu" zgromadziliśmy się wokół ogniska przy pomniku Marszałka Józefa Piłsudskiego aby wspólnie z uczniami z Zespołu Szkół Katolickich wyśpiewać patriotyczne dziękczynienie za wielki dar wolności po 123 latach zaborów. 11 listopada 1918 roku był dla naszego narodu zrywem nowego ducha wolności. Chociaż gnębiono nasz naród na różne sposoby, to jednak dziś w dniu 11 listopada 2018 roku gorąco zabiło serce każdego prawdziwego Polaka, który chciał na różne sposoby podziękować za uzyskaną wolność.

GALERIA


Dla Ciebie Polsko

Dla Ciebie Polsko

11 listopada 2018 r. wraz z OSP Bogumiłów, OSP Wiechucice i Uczniami Zespołu Szkół Katolickich, zgromadziliśmy się o godzinie 12 w naszym parafialnym wieczerniku aby podziękować za sto lat niepodległości w uroczystej Mszy Świętej. sprawowanej w intencji Ojczyzny. Po wejściu do świątytni wszyscy  odśpiewali Hymn Polski i uczestniczyli w koncelebrowanej Mszy Świętej.

GALERIA


Turniej Ministrancki - 03.11.2018

03.11.2018r. w hali Zespołu Szkół Katolickich w Sieradzu odbył się Turniej Dekanalny, w którym udział brali Ministranci.

GALERIA


Ogniska Patriotyzmu listopada 2018r. zaproszenie

"OGNISKA PATRIOTYZMU"


Zespół Szkół Katolickich przy Parafii Rzymskokatolickiej Świętej Urszuli Ledóchowskiej w Sieradzu

serdecznie zaprasza Na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych przy ognisku, w ramach Ogólnopolskiej akcji OGNISKA PATRIOTYZMU

Ognisko odbędzie się 11 listopada 2018r o godz. 18.00 przy Zespole Szkół Katolickich ul. Krakowskie Przedmieście 123A


Wszystkich Świętych

1 Listopada - Wszystkich Świętych

Dzień 1 listopada to dzień Uroczystości Wszystkich Świętych. W tym dniu radujemy się z niezliczonej ilości Świętych i Błogosławionych. Gromadząc się na Mszy Świętej dziękujemy Bogu za Jego wielkie miłosierdzie i za Tych, którzy wstawiają się u Niego za nami.ugg schuhe canada goose herren canada goose sale parajumpers jacke barbour jacke woolrich jacken ugg schweiz canada goose jacke parajumpers schweiz parajumpers outlet barbour schweiz canada goose schweiz
ZSK - nabór
Drodzy Rodzice i Uczniowie. Informujemy, że przyjmujemy zapisy do wszystkich klas ośmioletniej szkoły podstawowej, liceum i liceum dla dorosłych. Chętnych prosimy o składanie podań w sekretariacie szkoły.
Odwiedziny gości
Dziś:1,085
Wczoraj:1,829
W tym tygodniu:24,042
W tym miesiącu:81,492
W tym roku:266,444
Wszystkich:4,131,368