Nawigacja
Strony Polecane
Zespół Szkół Katolickich

Fotografia Sieradz
www.sesyjnie.pl


Powitanie
Witamy na Stronie Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej.
Parafia posiada pomieszczenia do wynajęcia dla placówek naukowo-dydaktycznych oraz na inne cele.

Pielgrzymka do Grecji

Z parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej w Sieradzu organizowana jest pielgrzymka do Grecji - "Szlakami Świętego Pawła", przybliżony termin pielgrzymki - maj 2019r.

Zapisy do końca października - w kancelarii parafialnej lub pod numerem telefonu:

602-778-914Boże Ciało 31.05.2018r.

Boże Ciało

31 Maja przeżywaliśmy Uroczystość Bożego Ciała. Uroczysta Procesja do czterech ołtarzy wyruszyła po Mszy Świętej o godzinie 12.00.

GALERIA29 maja 2018 r. - Odpust Parafialny

ODPUST PARAFIALNY


29 Maja odbyła się doroczna uroczystość w parafii św. Urszuli Ledóchowskiej i miasta Sieradza.

W czasie uroczystej sumy pod przewodnictwem Wikariusza Generalnego - Księdza Prałata Andrzeja Latonia brali udział liczni Księża i Władze z Województwa, z Urzędu Marszałkowskiego, Władze Miasta z Prezydentem i Przewodniczącym Rady Miejskiej na czele, ponadto zgromadziły się liczne Poczty Sztandarowe, przedstawiciele Władz Mundurowych, Dyrektorzy i Uczniowie różnych szkół.


Po uroczystości w kościele wszyscy udali się pod pomnik Józefa Piłsudskiego, który został poświęcony przez Sumistę. Pomnik ten jest pamiątką poświęconą Bohaterom którzy oddali życie w obronie Ojczyzny i jest jednocześnie pamiątką na 100 lecie odzyskania Niepodległości. Uroczystego odsłonięcia dokonał Ofiarodawca pomnika a kwiaty pod pomnikiem złożyli przedstawiciele różnych Władz Wojewódzkich i Samorządowych. Uczniowie Zespołu Szkół Katolickich zapewnili oprawę artystyczną wspominając czasy odzyskiwania niepodległości i śpiewając pieśni patriotyczne

  GALERIA


27 maja 2018 - I Komunia Święta

Pierwsza Komunia Święta

27 maja, w ostatnią niedzielę maja w naszej parafii odbyła się I Komunia Święta. Dzieci uroczyście zostały wprowadzone do kościoła o godzinie 12.00 i po krótkim powitaniu rozpoczęła się przepiękna uroczystość. Pan Jezus poraz pierwszy zamieszkał w sercach dzieci. Szczęśliwe dzieci po mszy świętej udały się do domów, aby przez cały tydzień przychodzić do kościoła dziękować Panu Jezusowi za dar Jego Ciała, który stał się już teraz dla nich codziennym pokarmem.


Święto Patronalne Patronki Parafii i Miasta Sieradza - Odpust Parafialny

ugg schuhe canada goose herren canada goose sale parajumpers jacke barbour jacke woolrich jacken ugg schweiz canada goose jacke parajumpers schweiz parajumpers outlet barbour schweiz canada goose schweiz
ZSK - nabór
Drodzy Rodzice i Uczniowie. Informujemy, że przyjmujemy zapisy do wszystkich klas ośmioletniej szkoły podstawowej, liceum i liceum dla dorosłych. Chętnych prosimy o składanie podań w sekretariacie szkoły.
Odwiedziny gości
Dziś:1,416
Wczoraj:3,540
W tym tygodniu:7,842
W tym miesiącu:53,554
W tym roku:869,347
Wszystkich:3,731,598