Nawigacja
Strony Polecane
Zespół Szkół Katolickich

Fotografia Sieradz
www.sesyjnie.pl


Powitanie
Witamy na Stronie Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej.
Parafia posiada pomieszczenia do wynajęcia dla placówek naukowo-dydaktycznych oraz na inne cele.

Pożegnanie Oli - 31.07.2011r.
We Wspólnocie Sióstr Urszulanek przy Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej, przebywała przez rok kandydatka Ola, która przygotowuje się do wstąpienia do Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego.
W dniu dzisiejszym, tj. 31.07.2011r. uroczyście pożegnaliśmy Olę w naszej Wspólnocie Parafialnej, dziękując Jej za modlitwę i prosząc Boga aby wytrwała w służbie Chrystusowi i Ludziom.
GALERIA

24 Lipca 2011r. Święty Krszysztof u Świętej Urszuli
24 lipca w naszej parafii święciliśmy pojazdy z okazji Święta Świętego Krzysztofa. Każdy kierowca otrzymał breloczek ze Świętym Krzysztofem. W tym dniu poświęciliśmy około 500 samochodów. Ofiary składane przez kierowców przeznaczone zostały na akcję Miva Polski. W ten sposób pomagamy w zakupie środków transportu dla misjonarzy.

Obszerną fotorelację możemy zobaczyć w GALERII


"Moto Azyl" zlot klasycznych samochodów

W sobotę 23 lipca 2011 roku na terenie naszej Parafii i Zespołu Szkół Katolickich odbyła się impreza motoryzacyjna o wdzięcznej nazwie  „Moto Azyl 18+”. Była to prawdziwa gratka dla fanów klasycznych samochodów i motocykli. Impreza rozpoczęła się o godzinie 9.00 a zakończyła się o godzinie 18.00 paradą klasyków ulicami naszego miasta. Obszerną fotorelację możemy obejrzeć w:

GALERII
.Zakończenie roku Katechetycznego
22 czerwca przeżywaliśmy zakończenie roku katechetycznego i szkolnego. Uroczysta Msza Święta była odprawiona o godzinie 10.00.
Na tej Mszy Świętej pożegnaliśmy nauczycieli i uczniów zlikwidowanej szkoły nr. 7 i powitaliśmy ich w progach naszej Szkoły Katolickiej.

Boże Ciało 2011
23 Czerwca przeżywaliśmy Uroczystość Bożego Ciała. Uroczysta Procesja do czterech ołtarzy wyruszyła po Mszy Świętej o godzinie 12.00.


Uroczysta Procesja do czterech ołtarzy wyruszyła po Mszy Świętej o godzinie 12.00. Trasa Procesji miała 1600 metrów i przebiegała ul. 1-ego Maja gdzie mieszkańcy osiedla Hetmańskie przygotowali pierwszy Ołtarz.
GALERIA


...następnie przeszliśmy ul. 1-ego Maja do ulicy Graeve, gdzie mieszkańcy Bogumiłowa i Kolonii Bogumiłów przygotowali drugi ołtarz.
GALERIA


... z ul. Graeve przeszliśmy ulicą Żwirową w ulicę Wysoką gdzie trzeci ołtarz przygotowali mieszkańcy Monic i ul. Krakowskie Przedmieście.
GALERIA


Czwarty Ołtarz przygotowali mieszkańcy Wiechucic, Wiechutek i Zalesia przy figurze Dobrego Pasterza na posesji Sióstr Urszulanek. Po zakończonej procesji i błogosławieństwie na cztery świata strony udaliśmy się do swoich domów.
GALERIA
ZSK - nabór
Drodzy Rodzice i Uczniowie. Informujemy, że przyjmujemy zapisy do wszystkich klas ośmioletniej szkoły podstawowej, liceum i liceum dla dorosłych. Chętnych prosimy o składanie podań w sekretariacie szkoły.
Odwiedziny gości
Dziś:1,043
Wczoraj:7,202
W tym tygodniu:31,755
W tym miesiącu:119,972
W tym roku:1,489,440
Wszystkich:5,354,364